Go to content

 Złamane serce. Tak właśnie opisuję coś, czego każdy człowiek na planecie Ziemia chce uniknąć. Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Nieprawidłowe skurcze serca odczuwalne w jego środkowych i górnych częściach oraz przyśpieszony rytm jego bicia przypominają objawy występujące u osób, które przechodzą przez silny stres lub są przed zawałem. Złamane serce. Tak właśnie opisuję coś, czego każdy człowiek na planecie Ziemia chce uniknąć.

Ale chwileczka…czy złamanego serca nie powinna mieć osoba, która jest po zakończonym związku? To dlaczego, mimo że ja jestem w związku i bardzo Cię kocham i wiem, że Ty mnie też, czuję się jakbym miała złamane serce? Dlaczego to tak boli? Dlaczego swoimi słowami, które sprawiają wrażenie zwykłych, mało znaczących słów powodujesz, że codziennie mimo, że mam wszystko czuję się nieszczęśliwa? Słowa, które Twoim zdaniem są normalną rozmową a dla mnie są potakiwaniem i udawaniem, że wszystko jest w porządku i że rozumiem mimo, że tak nie jest. Kiedy mówisz mi, że nie masz sił na spotkanie, że Ci się nie chce, że masz ważniejsze sprawy do zrobienia, że nie chce Ci się ze mną rozmawiać bo masz dość patrzenia się w telefon, że nie będziesz na każde moje zawołanie, że masz swoje życie ale czy to nie jest nasze wspólne życie od prawie trzech lat? Boli. Tak bardzo boli, że nawet teraz pisząc to płaczę a każda łza spływa do ust, które chciałabym byś namiętnie całował. Wiedz, że za każdym razem jak tylko to robisz to sprawiasz, że wszystko Ci wybaczam. Wybaczam Ci też wszystko w momencie, w którym wreszcie po całym ciężkim tygodniu czekania na ten jeden dzień Cię widzę. Ale jednak z tyłu głowy cały czas jest ta jedna myśl, że zaraz znowu odczuję te nieprzyjemne skurcze serca, gdy tylko powiesz mi, że musisz już jechać do domu i nawet nie musisz mi mówić, że zobaczymy się za tydzień bo ja już to wiem. Brakuje mi Ciebie Kochanie. Brakuje mi więcej wspólnych chwil, brakuje mi zasypiania i budzenia się obok Ciebie, brakuje mi Twoich uścisków i pocałunków. Po prostu mi Ciebie brakuje.

Kocham Cię tak jak nie kochałam jeszcze nikogo innego, dzięki Tobie wreszcie poczułam się kochana i po prostu wiem, że jesteś tym jedynym, u którego boku chcę się zestarzeć. Chcę móc siedzieć z Tobą na kanapie, gdy będziemy już staruszkami, oglądając dziwne programy w telewizji i popijając herbatę, którą robisz najlepszą na świecie. Chcę móc chwycić Cię za rękę i powiedzieć ‘udało nam się, przeżyliśmy razem najcudowniejsze chwile w naszym życiu’. Dziękuję za to, że byłeś, jesteś i będziesz przy mnie zawsze, mimo naszych trudnych chwil.

A może to nie są trudne chwile, tylko problemy, których nie ma a to ja ich na siłę szukam? Odpowiedz mi, bo już powoli zaczyna brakować mi sił.

Kocham Cię

Twoja Kate.

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.