Go to content

Wymagałeś i nadal wymagasz poświęcenia, ogromnej ilości czasu i uwagi. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Drogi Synku,

Bycie ojcem to jest chyba najtrudniejsza rola w życiu jaką przyszło mi spełniać. Przekonałem się o tym zaraz po Twoich narodzinach. Odkąd pojawiłeś się w naszym życiu przeżyliśmy całą masę zaskakujących chwil, magicznych momentów, niezapomnianych emocji. Wymagałeś i nadal wymagasz poświecenia ogromnej ilości czasu i uwagi. Bezsenne noce, podejmowanie niezwykle trudnych decyzji także dało się nam we znaki. Naprawdę trzeba być super twardzielem o duszy małej owieczki, posiadać ogromny zasób wiedzy i taktu, być mistrzem ciętej riposty z umiejętnością zachowania pokerowej twarzy, a przy okazji mieć anielską cierpliwość żeby czasem nie zwariować z nadmiaru wrażeń.

ALE…

dziś dziękuje Ci za te wszystkie emocje, za ten śmiech, płacz, nocne czuwanie, zamartwianie się o Ciebie..bo dzięki Tobie wiem że żyje, wiem po co żyje, bo dzięki Tobie życie ma sens i smak.

Szczęśliwy tata


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji