Go to content

Wspomnienia są dobrem i naszym wsparciem. Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Jestem rozbitkiem. Rozbitkiem życiowym, który trwał w przekonaniu ze miłość jest sterem, okrętem niezatapialnym.

Na oceanie życia płyniemy dając  z siebie wszystko tym, z którymi jesteśmy sercem. Ocean zmienia bieg i błądząc wśród fal nagle okazuje się ze te życie ma przetrwać sztorm.

Na pokładzie dwie osoby. Każda walczy. I nagle po prostu cisza – pojawia się biały żagiel, do którego gna jedna z nich. Oszalałe bez wytchnienia. Musi się upewnić ze żagiel ma załogę. Wraca. Stwierdza kontynuujmy rejs – tak jest wspaniałe.

A biały żagiel płynie w oddali.

On/ona, co jakiś czas dopływa na tamten pokład. Na chwile. Ta chwila daje ukojenie.

Komu? Tobie czy mnie?

Ja tak nie umiem. Nie chce. Zdobywam ster i odpływam podczas wizyty na białym żaglu. Płyńcie bądźcie sobą a ja w samotności  pożegluje ku cierpieniu we wspomnieniach mając dobro. Nasze? Tak było nasze. Jednak odwaga i bezradność w otwarciu przed sobą zagarnęły fale oceanów, które wzburzone wprowadziły nieład.

Teraz ocean jest spokojny. Czasem pokazuje burze, ale każda da się ujarzmić po to jestem. Dam radę. Spotykam samotna jednostkę. Wtula się we mnie jak w puch i ocalenie. Ja – ja od tylu lat nie widziałam człowieka. Zwykłego. Prawdziwego. Odbieram go z wody. Ratuje. Całuje. Pielęgnuje. On ożywa i jest całkowicie oddany.

Jego oczy są lustrem dobroci.

Płyniemy razem tworząc jedność. Widzimy brzeg. Cudowny port ukojenia i spokoju. Tam czeka nas sztorm uczuć i zapomnienia. Zapomnienia o tych dniach o tych przeżyciach o nas.

Rzeczywistość wraca. On/ ona idzie do kogoś innego. Do swojej przystani życiowej. A ja? Ja mogę tylko pielęgnować piękne wspomnienia i wierzyć ze warto było podjąć z wody te osobę, bo ktoś na nią czekał. A ja będę odbijać od tego portu, aby nigdy więcej go nie zobaczyć.

Wspomnienia są dobrem i naszym wsparciem.

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.