Go to content

W nieskończoność jednak nie będę mógł was chronić. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Drogie dzieci,

zamierzam wam powiedzieć o tym, co we mnie siedzi od dłuższego czasu, jednakże teraz nie zamierzam wam tego mówić z powodu, że nie mogę tego przecisnąć przez gardło, a chciałbym abyście mieli na tyle ile się da udane dzieciństwo i kolejne lata. W nieskończoność jednak nie będę mógł was chronić i w końcu zetkniecie się z tym, że życie jest strasznie niesprawiedliwe, że największe starania, mogą nie doprowadzić was do zamierzonych celów, że najczęściej nie wygrywa ten kto się stara. Społeczeństwo jest zepsute, nie raz przekonacie się, że ludzie z chęcią bardziej wam zaszkodzą, niż będą chcieli pomóc.

Ze swojej strony podkreślę jednak, że najgorszą sytuację pokona czas, bez wątpienia każdy stres, smutek z punktu widzenia czasu zbliży was do nieuniknionego i za razem po dokonaniu oddali na zupełnie nowy, na nowe możliwości.

Nic złego nie ma w trzymaniu głowy do góry, ufaniu własnemu charakterowi i nieuginaniu się żadnej sytuacji, możecie przez to być w gorszej sytuacji, jednakże uczucie realizacji samego siebie jest o wiele lepsze niż tymczasowa korzyść, dlatego realizujcie siebie i każdą myśl, która na was siądzie.

E.

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji