Go to content

W głowie dźwięczą słowa:”proszę córeczko, zastanów  się – można jeszcze wszystko odwołać, jeszcze nie jest za późno…”. Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Mamo…
Dlaczego Ty zawsze musisz mieć racje?!!

Zawsze wszystko wiesz, przewidujesz?! To jest okropne, wiesz!! Chciałam chociaż raz zrobić po swojemu – udowodnić Ci, że tym razem się pomyliłaś. Chciałam chociaż raz z uśmiechem triumfu rzucić Ci w twarz, że tym razem to ja wygrałam.

Jednak kolejny raz stawiając na swoim, jak małe, uparte dziecko-poniosłam porażkę.

W głowie  dźwięczą słowa:”proszę córeczko, zastanów  się – można jeszcze wszystko odwołać, jeszcze nie jest za późno…”
Nie mamo. Biała sukienka wisi w szafie, goście zaproszeni, sala ubrana. Małe miasteczko wie, że będzie zabawa. Sąsiedzi zasypują Cię pytaniami a Ty, z uśmiechem na twarzy i raną w sercu potwierdzasz-tak, córka wychodzi za mąż…

Po mojej twarzy płyną łzy – za późno już, żeby cofnąć decyzję. Mamo, może po ślubie będzie inaczej? Może będzie podnosił rękę nie po to, żeby uderzyć, ale żeby przytulic?

Nie odwołam ślubu – nie zrobię Wam tego. To małe  miasteczko, ludzie nie daliby Wam spokoju. Wiem, że dzielnie, łykając potem łzy odpierałabyś ich ataki. Będzie, co ma być… Wybacz mi, Kocham Cię Mamo…

Twoja córka
B.

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.