Go to content

„Ty jesteś winna temu, że w tym momencie jestem najszczęśliwszą osobą na świecie!”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
List do dziecka !
Kochana Córeczko ! Odmieniłaś moje życie! Dzięki Tobie podjęłam walkę o siebie, dzięki Tobie uwierzyłam, że MOŻNA się  zmienić (mimo że wszyscy we mnie zwątpili). Gdy tylko dowiedziałam się że Twe malutkie serce bije w moim łonie doznałam olśnienia ! Ty ! Ty jesteś winna temu, że w tym momencie jestem najszczęśliwszą osobą na świecie! Czy tak sobie to wyobrażałam ? NIE ! Nie wiedziałam, że będzie aż tak fajnie, tak miło, tak dobrze ! Jestem ! Jestem gotowa by dziś, powiedzieć Ci za co tak naprawdę Cię kocham, za co Ci dziękuje a w szczególności co pozytywnego zmieniłaś w moim życiu!
Kochana Córeczko! Dziękuję Ci za motywację i siłę do działania! Dziękuję za uścisk dłoni który jednoczy, uśmiech który rozwesela i gaworzenie które otwiera mi oczy ! Dziękuję Ci za to że jesteś,że nadajesz sens memu życiu ! Dziękuję Ci, że przypominasz mi o bezwarunkowej miłości, że uczysz mnie cierpliwości a w szczególności, że swoją maleńką osobą wnosisz w me życie tyle ciepła, miłości i szczęścia!
Kochana córeczko ! Nie musisz w przyszłości robić przebojowej kariery, zarabiać grubych pieniędzy ! Dla mnie, wystarczy że będziesz szczęśliwa, że będziesz spełniała swoje pasje! Juz dziś, obiecuję Ci,że sama podejmę wyzwanie byś nie „przespała” swoich marzeń i byś rozwijała swoje pasje w taki sposób, aby owocowały w przyszłości wielkim i niepohamowanym, wciąż trwającym szczęściem
Pozdrawiam, kochająca nad życie Mama, która wybaczy Ci nocne spóźnienia, wytłumaczy gdy oceny będą słabe a w szczególności która zatroszczy się oCiebie jak o największy SKARB!
edka767

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji