Go to content

„Trudno nam się pogodzić z tym, że dorosłaś, wszystkie złośliwości z naszej strony, to czysta zazdrość, bo ktoś nam cię zabrał…”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochana córeczko,
Masz już 22 lata a ja wciąż mam wrażenie, że jesteś tą maleńką istotką którą widzę pierwszy raz w życiu. Masz już męża, a ja nie umiem pogodzić się z tym, że nie jesteś tylko moja i taty, bo bardzo cię kochamy. Oddaliśmy wszystko i wiele możemy oddać za twój uśmiech i szczęście. Jeżeli jesteś szczęśliwa to wiedz, że my z tatą akceptujemy twój związek. Mimo, że trudno nam się pogodzić z tym, że dorosłaś, wszystkie złośliwości z naszej strony to czysta zazdrość bo ktoś nam cię zabrał. Choć pewnie wiele razy się będziemy kłócić i godzić, to wiedz, że jesteś dla nas wszystkim i zawsze możesz na nas liczyć. Bardzo chcemy mieć wnuki choć wstydzimy się z tobą rozmawiać o tym i o seksie, bo nasi rodzice z nami też nie rozmawiali na takie tematy. Jednak wiem, że już wiele masz za sobą a ja w twoim wieku miałam dwójkę dzieci. Mogę tylko powiedzieć, że ty też będziesz chciała zatrzymać swoje dzieci ze sobą jak najdłużej. To wszystko dla twojego dobra. Pamiętaj!
kochamy cię.
Beata

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji