Go to content

„To są Twoje korzenie. Ode mnie dostaniesz jeszcze skrzydła”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Jesteś prawdziwym szczęściarzem, szanuj dar życia-Tobie się udało, ale kilku przed Tobą nie miało tyle szczęścia, by dotrwać do narodzin.
Jesteś silny i wytrwały- zaciekle walczyłeś o swój pierwszy oddech.
Jesteś niestrudzony-w każdym badaniu uparcie pokazywałeś, że jesteś zdrowy, chociaż lekarze twierdzili inaczej.
Jesteś uważny i dociekliwy-wystarczy, że raz zobaczyłeś jak prababcia kręci loki i tak długo sam próbowałeś, aż ostatnia lokówka zawisła na Twoich króciutkich włoskach.
Masz niesamowite pokłady tolerancji i żadnych uprzedzeń-przybijałeś „piątki” i „żółwiki” z każdym zawodnikiem międzynarodowej olimpiady niepełnosprawnych.
To są Twoje korzenie. Ode mnie dostaniesz jeszcze skrzydła.
P.

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji