Go to content

„Świadomość, że rozwijasz się pod moim sercem sprawiła, że nie poddałam się w tym trudnym momencie”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochany synku!
Pragnę podziękować Ci za siłę, którą dzięki Tobie zyskałam.
Kiedy byłeś jeszcze w brzuszku, Twój ojciec nagle Nas opuścił. Nie znam dokładnych powodów, które popchnęły go do takiego działania, jednak myślę,że nie miał złych zamiarów. Być może obawiał się odpowiedzialności, jaką spadnie na niego, kiedy przyjdziesz na świat.
Pragnę, abyś, mimo wszystko, darzył go szacunkiem.
Świadomość, że rozwijasz się pod moim sercem sprawiła, że nie poddałam się w tym trudnym momencie. Twoja obecność dodawała mi wiary w siebie i otuchy. To dzięki Tobie zaczęłam walczyć i jestem tym, kim jestem.
Dziękuję Ci za wszystko, czego uczysz mnie codziennie.

Kocham Cię, Mama.


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji