Go to content

„Słuchaj zawsze swojego serca i bądź mu wierna nawet gdy inni są przeciwko!”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochana córeczko!

Tyle dla mnie znaczysz. 

Nigdy nie zapomnę Twojego pierwszego uśmiechu, Twojego pierwszego słowa i Twojego pierwszego kroku. Zmieniłaś moje życie, zmieniłaś mnie. Dzięki Tobie dojrzałam. Pokazałaś mi dziecięcą radość o której dawno zapomniałam. Nauczyłaś mnie cieszyć się z tych małych rzeczy- chmurki w kształcie słonia, ptaszka biegającego po ogródku i z tego pysznego, truskawkowego loda!

Boję się. 

Boję, że już niedługo przestaniesz być moją małą księżniczką. Boję się Twojej pierwszej miłości i pierwszego rozczarowania. Twoich pierwszych samodzielnych wyjazdów i pierwszych poważnych decyzji. Boję się Twojego smutku ale i tego, że nie będę umiała Ci pomóc.

Chcę byś zawsze robiła to, czego pragniesz. Byś spełniała marzenia i biegła za nimi nie patrząc na innych. Chcę Cię zawsze wspierać i być Twoją podporą. Być przy Tobie gdy tego potrzebujesz, ale i opuścić gdy musisz pobyć tylko ze sobą. 

Pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza i to Ty masz być szczęśliwa. Słuchaj zawsze swojego serca i bądź mu wierna nawet gdy inni są przeciwko!

JESTEŚ SILNĄ KOBIETĄ. 

Dla mnie zawsze będziesz małą księżniczką.

Kocham Cię.

Mama

Ewa

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji