Go to content

Wesprzyj WOŚP. Wystarczy, że obejrzysz teledysk i… podasz dalej!

Fot. Screen/Youtube

Kocham te czas, kiedy WOŚP rozgrzewa zimową atomosferę. Moje dzieci już przebierają nogami czekając po raz kolejny na własną puszkę i identyfikator. Co z tego, że zima, że wieje. Ale te uśmiechy na ulicach, te rozmowy nad puszkami, kiedy ktoś próbuje wrzucić wszystko co ma w portfelu, te serca dumnie noszone na płaszczach, kurtkach, czy czapkach.

Orkiestka gra do końca świata i jeden dzień dłużej. A że naprawdę gra można się przekonać oglądając teledysk „Stary Człowiek i Może”. Twórcą teledysku jest Człowiek Warga, autor kanału Z Dupy.

Prosty teledysk – prosty przekaz – i chyba nic więcej nie trzeba, by trafił do każdego, bo idea też jest prosta: oglądając teledysk wspieracie WOŚP, gdyż za każde obejrzenie teledysku na konto Fundacji trafiają pieniądze.

Na teraz teledysk ma 283 440 wyświetleń, a na koncie Orkiesty za obejrzenie teledysku widnieje kwota 30 259 złotych.

Teledysk to efekt współpracy telefoni Play przy kolejny finale WOŚP. W teledysku wystąpili: Maciek Dąbrowski (Człowiek Warga), kóry jest autorem tekstu i reżyserem teledysku, AUR –  autor muzyki, Basia Kurdej-Szatan i Maciek Łagodzińskim (sprzedawcy z reklam Play), jutuberzy: Szparagi, Ewa Red Lipstic Monster, Paulina z Mówiąc Inaczej, Blowek, JDabrowsky, Izak, Drollercaster
oraz gościnnie- Dancing Międzypokoleniowy, który promuje łączenie pokoleń, walkę z wykluczeniem społecznym seniorów oraz przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości.

Oglądajcie, podawajcie dalej, wspierajcie! Niech Orkiestra zagra w tym roku WYJĄTKOWO!!!