Go to content

„Przy tobie ściągam płaszcz silnej kobiety i obnażam swoje lęki, troski „. Akcja „Dziękuję Ci, Mamo”

Wiesz co to znaczy, czuć nienawiść do własnej córki? Dla niej wszystko się zaczyna, a mi coraz trudniej patrzeć na nią z miłością
Fot. iStock/wundervisuals

Mamo, Mamito, Mamusiu, Matulo , Mami

Uwielbiam tak zwracać się do Ciebie. Mimo, że mam już swoją rodzinę kocham Cię całym sercem i chciałabym ściągnąć dla Ciebie gwiazdkę z nieba, po która i Ty sięgałaś gdy byliśmy dziećmi.

Nauczyłaś mnie wielu rzeczy, pokazałaś czym jest uważność, przestrzegłaś że życie to lekcje i nie zawsze będzie kolorowo, bo ono nie daje to czego chcemy , ale to co ma dla nas. Podpowiadałaś – lepiej nie być czegokolwiek pewnym na 100% i by nie żyć swoimi oczekiwaniami, bo każdy jest inny i to trzeba cenić. Mówiłaś, że w ten sposób uniknę pewnych rozczarowań.

Nie zawsze słuchałam Cię, byłam niewdzięcznym uczniem, ale Mamuś – nauka Twoja nie poszła w las i wiedz o tym , że zawsze gdy było mi źle Twoje słowa stawiały mnie do pionu.

Otaczałaś opieką, martwiłaś się, ale nie zrzędziłaś, nie narzucałaś swojej woli, nie ograniczałaś, zwracałaś uwagę , że muszę dbać o siebie przede wszystkim dla siebie, bo jestem ważna.
To dzięki Tobie wiem co to wartości, szacunek, dążenie do celu- nie podawałaś na tacy rozwiązań, lecz jak kierunkowskaz wskazywałaś możliwości .

Mamo – słowa to za mało bym mogła wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Jesteś wspaniała, wyjątkowa i posiadasz anielskie serce, o które tak bardzo się boję.

Wiem, że życie  jest kruche i ludzie niczym aktorzy wchodzą i schodzą z jego sceny- sama mnie tego nauczyłaś (Ty sama przeczytałaś w któreś z swoich ukochanych książek), ale ja boję się, że kiedyś na coś nie starczy nam czasu, że zaniedbam tą relacje, że zapomnę Cię mocno przytulić i powiedzieć jak bardzo mocno Cię kocham.

Przy Tobie ściągam płaszcz silnej kobiety i obnażam swoje lęki, troski a Ty niczym dobra wróżka ciepłą herbatą i serniczkiem przeganiasz wszystkie ciemne chmury.

Podziwiam Twoją siłę, mądrość i takt- uwielbiam Cię całą. Jestem dumna z Ciebie i zasługujesz na szczęście, za to kim jesteś, co zrobiłaś i co robisz.

Dziękuję Ci Mamo

Beata


Akcja „Dziękuję Ci, Mamo”

Trwa  nasza akcja: „Dziękuję Ci, Mamo”, w której zachęcać was będziemy do przesyłania nam listów, które chciałybyście wysłać swojej mamie. My opublikujemy najpiękniejsze  z nich oraz nagrodzimy te najlepsze!

Zadanie konkursowe: jeśli chcesz wziąć udział w akcji „Dziękuję Ci, Mamo”, prześlij do nas swój list, napisz o tym, za co jesteś wdzięczna swojej mamie, za co chcesz jej podziękować. Na wasze prace czekamy pod adresem: kontakt@ohme.pl. Najciekawsze z nich opublikujemy i nagrodzimy.

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Akcja potrwa od 19 maja do 31 maja. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 07 czerwca 2017 roku na stronie www.ohme.pl

Nagrody:

5 x Remington Prostownica Air Plates S7412

Remington

Prostownica Air Plates posiada unikalny system podwieszanych płytek, zapewniający ich maksymalne przyleganie podczas kontaktu z włosami. Technologia Cool Touch sprawia, że nienagrzewająca się obudowa daje większą kontrolę i lepsze rezultaty. Zawierające 10 razy więcej powłoki ceramicznej* płytki Black Titanium Ceramic gładko suną po włosach, zapewniając im jedwabistą gładkość na długi czas.

S7412_-_AirPlates_Straightener

5 x Niezbędnik marzeń sennych

LOGO JANPOL 10 cm_szer

Codzienne układanie się do snu wydaje się być rutynową czynnością. Ale może właśnie dlatego ciągle jesteś niewyspana? Spróbuj tej chwili dodać odrobinę przyjemnego ceremoniału. „Niezbędnik marzeń sennych” to zestaw, który uprzyjemni wieczorne układanie się do snu. Znajdziesz w nim m.in. poradnik „Twoje uśmiechnięte poranki”, inspirujące magnesy na każdy dzień tygodnia, świecę zapachową i… Przekonaj się sama 🙂

nagroda_niezbednik marzen sennych

5 x zestaw kosmetyków marki Lirene

LireneKażdy z zestawów składa się z: Lirene C+ DPRO Vitamin Energy (krem na dzień, żel pod prysznic i serum) wchodzących w skład  nowoczesnej linii kosmetyków stworzonej przez Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene z myślą o potrzebach kobiecej skóry po 30. roku życia. Dzięki potrójnemu kompleksowi witamin C + DPRO + E, działa odmładzająco i wzmacniająco, skutecznie chroniąc DNA komórek i walcząc z pierwszymi oznakami starzenia

lirene

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.