Go to content

Podsumowanie pierwszego tygodnia akcji „Bądź dobra dla siebie”

Fot. iStock / william87

Mija właśnie drugi tydzień naszej akcji „Bądź dobra dla… siebie”. Piszecie dużo i fajnie. Inspirujecie nas, i mnóstwo innych kobiet. Fajnie, bo tylko w grupie siła. I my to bardzo dobrze wiemy, dlatego ten portal w ogóle powstał, dlatego chcemy zmienić wasze (nasze?) myślenie o sobie, o świecie, o życiu. No, przynajmniej ciut, ciut. Chcemy mieć minimalny wpływ na to jak się czujecie i co ze sobą robicie.

Wiadomo, wszystko zależy od Was, ale zawsze łatwiej, gdy nie jest się samemu.
A Wy nie jesteście same:)

Super, że opisujecie „drobiazgi”. Bo w myśleniu o byciu dobrym dla siebie warto zrezygnować z takich terminów jak: „wszystko albo nic”. Wystarczy troszeczkę. Troszeczkę, to dobry początek. Szkoda, że tak rzadko to umiemy. Najczęściej myślimy, że zmiana jest rewolucją. Tymczasem często bywa po prostu ewolucją.

Chciałybyśmy odczarować myślenie, że dbanie o siebie kosztuje (telefon do przyjaciółki i kawa nie kosztuje), że to jakiś przymus współczesnej kobiety, że to egoizm.

Nie, możesz być dobra dla siebie nie raniąc bliskich, nie szkodząc im, nie zapominając o tym, że nasza codzienność to funkcjonowanie wśród innych.

Prowadząc naszą akcję chcemy, żebyście pamiętały, że dbanie o siebie nie jest też destrukcją. Nie jest mówieniem: „Dziś mam wszystko gdzieś. Jem, piję, wydaję”. Jest codziennym wyborem, ale wyborem czegoś naprawdę dobrego dla siebie.

Rozpoczynamy trzeci, ostatni tydzień naszej akcji. Tym razem pójdziemy bardziej w rozwój duchowy, określaniem swoich celów i marzeń.

Kobieta dobra dla siebie może tkwić w stanie NIC. Ale wie, że ten stan jest przejściowy. Nie dlatego, że spadnie jej manna z nieba tylko dlatego, że ona w końcu zrobi COŚ. Ze sobą

Róbcie z nami „COŚ”.


Ogłoszenie wyników – Tydzień pierwszy

2 x voucher pielęgnacyjny do kliniki Profemed

  1. Aleksandra Zajfert
  2. Magdalena Szuba

4 x zestaw kosmetyków ufundowany przez debiutującą na polskim rynku, markę francuskich kosmetyków VALCENA

  1. Karolina Berna
  2. Danuta Baranowska
  3. Urszula Lato
  4. Żaneta Przebierała

Laureatki prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników (czekamy do 30.11.2015). Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie :).

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie. Nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku.