Go to content

„Proszę Cię żyj. Żyj pełnią życia – żartuj, baw się, śmiej się”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Moja kochana córeczko!

Jeszcze się nie urodziłaś ale czuję Twoje serce zaraz pod moim. Czasami w nocy staram się wsłuchać tak mocno, mocno w ten dźwięk, odróżnić rytm Twojego trzepoczącego się serduszka od mojego. I nagle wiem, że nasze serca biją jednym rytmem.

Moja wspaniała córeczko! Wiem, że będziesz…nie- już jesteś doskonała. Każdy centymetr Twojego ciałka, każdy kosmyk włosków jest idealnie harmonijny i przepiękny.

Moja cudowna córeczko! Jesteś największym darem, najwspanialszym prezentem od losu, najsłodszym owocem miłości- pamiętaj o tym zawsze- nie ma nikogo takiego jak Ty. Zawsze, od tego momentu, po kres mojego życia i jeszcze dłużej będziesz dla mnie najważniejsza.

Wiem, że będziesz wspaniałą osobą. Źródłem radości dla rodziny, oddaną przyjaciółką, wierną towarzyszką. Wszystko przed Tobą.

Proszę Cię żyj. Żyj pełnią życia- żartuj, baw się, śmiej się, wygłupiaj. Nigdy nie przejmuj się krytyką innych- wysłuchaj dobrych, rad, myśl i podejmuj decyzje. Nie zadowolisz wszystkich, ale nie musisz- TY bądź szczęśliwa. Na Twojej drodze będzie wiele przeszkód – pomogę Ci pokonać je wszystkie. Idź przed siebie, własną drogą z dumnie podniesioną głową i nigdy nie pozwól żeby ktoś podciął Ci skrzydła. Pomagaj innym, czuj, kochaj. Bądź sobą.

Moja słodka córeczko! Dziękuję Ci. Dziękuję za noce których nie prześpię, za zupki które będę przecierać, za pierwszy uśmiech i za Twoją rączkę zaciśniętą na moim małym palcu, za pierwsze ząbki, za milion rzeczy małych i dużych i tych średnich. Dziękuję Ci moja córeczko.

Kocham Cię
Mama

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji