Go to content

„Nigdy nie dostaniemy tego co chcemy, dopóki nie zaczniemy być wdzięczni za to co mamy”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochana córeczko!
Z okazji DNIA DZIECKA chciałabym napisać jak bardzo Cię kocham, chociaż powtarzam Ci to codziennie, może dla Ciebie trochę do znudzenia.
Ja DZIEŃ MATKI mam codziennie – bo jestem twoją mamą, a ty dajesz mi tyle radości pomimo twojej choroby. A może dzięki niej doceniam każdy dzień spędzony z tobą i uświadamiam sobie, że może to, że zachorowałaś spowodowało, że potrafię cieszyć się z tego co mam, a nie ciągle myśleć co mogłabym mieć.
Nigdy nie dostaniemy tego co chcemy, dopóki nie zaczniemy być wdzięczni za to co mamy”
Wiem, że jest Ci ciężko i 25% robisz dla siebie, a pozostałe 75% dla mnie, żeby z tego wyjść. Wiem jak bardzo mnie kochasz i wiem, że miłość zwycięży.
Ja zrobię dla Ciebie wszystko, bo jesteś mi najdroższą osobą na świecie!
KOCHAM CIĘ SŁONECZKO!!!
MAMA

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji