Go to content

Kobiecość to też morze tajemnic ukrytych głęboko. Akcja #Jestem Kobietą

Akcja #Jestem Kobietą
Fot. iStock

Kobiecość to dla mnie wyzwanie KAŻDEGO DNIA! To ogromna siła, z którą ma każda z nas To światełko w tunelu i nadzieja na lepsze jutro To połączenie piękna z naturalnością i z delikatnością, pewnością siebie. To magnetyzm połączony z wielu pięknych czynników takich jak: uśmiech, blask, ciepło bijące prosto z serca, naturalność, mądrość, miłość itd.. Bycie kobietą to łagodność, wdzięk, seksapil, subtelność ,to iskra, która w nas drzemie i tylko czeka by zaiskrzyć. To sztuka którą nie da się zagrać, bo ona gra sama. Bycie kobietą to autentyczność, intensywność i ognisko które pali się cały czas. Kobiecość to też morze tajemnic ukrytych głęboko. To tęcza barw i łąka pełna kwiatów, to promyk słońca w deszczowy dzień, to cenny dar, który trzeba pielęgnować każdego dnia. Kobiecość to nasza broń kobieca, to bestseller, który najlepiej się sprzedaje 

Każdego dnia,gdy budzę się rano i spoglądam w lustro jestem wdzięczna losowi, że jestem kobietą! Nie, nie nie mogłabym być facetem! Bycie kobietą to świetna sprawa! Bycie kobietą to raj! Pamiętam dzień, w którym po raz pierwszy poznałam słowo KOBIECOŚĆ to słowo padło z ust mojej śp. babci, którą zapytałam o koronkową bieliznę, którą znalazłam w pokoju mojej starszej siostry. I od tego się zaczęło, zaczęłam poznawać znaczenie kobiecości, a potem, gdy dorastałam zaczęłam odkrywać ją w sobie! Gdy byłam starsza babcia mi powiedziała: Beatko pielęgnuj swoją kobiecość ,bo jest piękna i nieskazitelna i nie pozwól, by ktoś albo coś ją zaburzyło jej wyjątkowość! Dorastałam w domu, gdzie rządziły kobiety dla których kobiecość zawsze była kluczem do sukcesu!

Dla mnie kobiecość to MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA

Która pomaga mi stąpać twardo po Ziemi i która dodaje mi pewności siebie. Częstuje mnie delikatności i subtelności . Upiększa mnie i powoduje, że mój uśmiech topi każdy lód! Z nią marzę i spełniam z marzenia! Z nią idę przed siebie i nie patrzę w tył! To ona podnosi mnie porażkach i głośni mówi: Idź mała, teraz się uda, bo jesteś wspaniała, bo jesteś wyjątkowa! To ona buduje moją piękną duszę i podkreśla moje piękno, moje Ja-niepowtarzalne Ja! To dzięki niej mam siłę i jestem SUPERWOMAN , to dzięki niej w mojej głowie szalonych pomysłów nie brakuje! To dzięki kobiecości jestem łagodna jak baranek, a gdy trzeba pokażę rogi! To dzięki niej jestem jak mówi mój synek: NAJCUDOWNIEJSZĄ MAMĄ NA ŚWIECIE, a dla męża: KOBIETĄ WYMARZONĄ

To dzięki niej znajduję światełko w tunelu i staję się wojowniczką! To dzięki niej staję się słodka, romantyczna, pracowita, seksowna, szczęśliwa i spełniona, bo KOBIECOŚC ma MOC-którą nie da się opisać słowami! To dzięki kobiecości kocham życie i czerpię z niego pełnymi garściami .To dzięki kobiecości jestem wielowymiarowa i z aniołka potrafię zmienić się w diablicę! To dzięki niej wierzę w siebie i moje możliwości! To kobiecość pozwoliła mi odkryć w sobie pasję i to dzięki niej dałam światu cud-mego synka! To dzięki niej jestem super mamą i żoną, to dzięki niej się spełniam i chcę więcej, chcę dalej być szczęśliwa i spełniać marzenia .To dzięki kobiecości mam świadomość moich walorów i mam wielką mądrość życiową! To dzięki kobiecości mam APETYT NA ŻYCIE, bo kobiecość jest moją najlepszą drogą, moim kluczem do szczęścia i sukcesu! kobiecość to piękna przyjaciółka co w sercu mi gra i w mnóstwo siły dzięki niej mam. To dzięki niej jestem sobą i akceptuję siebie w 100 % !
Życzę sobie większej wiary w siebie i swoje możliwości! życzę sobie więcej szczęśliwych dni i mało smutku. Życzę sobie zdrowia-bo ono jest najważniejsze. Wszystkim kobietom bliskim i nie tylko życzę miłości-bo to ona uskrzydla,życzę odnalezienia w sobie pasji i mnóstwo siły, bo jesteśmy #girlpower!

Marzę o świecie dla nas kobietki, w którym kobiety jeszcze bardziej będą docenianie, w którym będzie radość i w którym będziemy czuć się cudownie! życzę nam świata bez smutku i cierpienia! łączmy się kobiety, bo jesteśmy #dreamteam

Becia

O AKCJI

Napisz swoją historię. Napisz o sobie, o swojej kobiecości, o tym, co bycie kobietą dla ciebie oznacza lub czego byś sobie życzyła. O jakim świecie marzysz – dla siebie, dla nas, dla naszych córek.
Dzisiejszy świat na pozór nowoczesny i równy jest światem wyjątkowo trudnym, pełnym wybojów. Jedno jest pewne, my kobiety powinnyśmy się teraz trzymać razem. Bo nikt nie da ci tyle, co druga kobieta. Właśnie dlatego, i w tym roku nie będziemy czekać na goździka z okazji Dnia Kobiet.

Piszcie do nas, anonimowo, jeśli chcecie. Wybrane listy opublikujemy, a niektóre z nich nagrodzimy. Pokażmy światu, jak pięknie się różnimy, jak wiele barw ma kobiecość. I jak bardzo swoją kobiecość kochamy. Bądźmy razem!

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „Jestem kobietą” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

1 x Puf Barrel (Kod tkaniny: 142-43)

1 x Obraz na płótnie Expression Pink II1 x Komplet 2 zasłon na taśmie marszczącej  (Kolekcja: Velvet, Kod tkaniny: 704-18)

1 x Komplet 2 poszewek welwetowych pikowanych Kinga, (kolor 704-30)

1 x Pufa- fotel (Kod tkaniny: 705-04)

www.dekoria.pl

Dekoriapl

dekoriapl


5 x zestaw książek autorstwa Agnieszki Janiszewskiej, składający się z:

 • “Kuzynka Marie” I i II tom

Zimą 1914 roku Marie Boratyńska postanawia odwiedzić po raz pierwszy Korbielowo – posiadłość, w której urodził się i wychował jej nieżyjący już ojciec. Rodzinne animozje sprawiły, że krewni z jego strony byli do tej pory obcymi dla niej ludźmi. Teraz jednak nadarza się okazja, by to zmienić: Marie odpowiada na zaproszenie Emilii, swojej kuzynki i nowej właścicielki Korbielowa, chcąc zburzyć narosły przez lata mur rodzinnych nieporozumień i pretensji. Czy kobietom uda się zbliżyć do siebie i zaprzyjaźnić? Czy będą w stanie zaakceptować zaskakującą prawdę o swoich bliskich, którą niebawem odkryją?Tom I 

Nawiązanie szczerej relacji może okazać się trudniejsze, niż z początku przewidywały, a dynamiczne wydarzenia polityczne pierwszej połowy XX wieku sprawią, że wiele ważnych spraw trzeba będzie odłożyć na później…

Tom II 

Wielka Wojna w Europie spowodowała, że to, co wcześniej spędzało sen z powiek Marie Boratyńskiej, nagle straciło na znaczeniu. Wszystkie rodzinne nieporozumienia, tęsknoty, uczucia zostały przyćmione przez dramatyczne wydarzenia związane z wojenną zawieruchą. Młoda kobieta rzuca się w wir pracy w szpitalu, gdzie dniem i nocą dogląda rannych, próbuje ulżyć w bólu konającym żołnierzom oraz pokonać własne, narastające z każdym dniem, zmęczenie. Wkrótce nadchodzi wiadomość z frontu, która przewartościuje całe jej dotychczasowe życie…

 • “Podróż do Carcassonne” I i II tom – autorstwa

„Podróż do Carcassonne” to poruszająca historia jednej rodziny, której członkowie będą musieli zmierzyć się z bolesnymi konsekwencjami swoich decyzji, zawalczyć o marzenia i nauczyć się przebaczać. A w tle – odmalowane z pietyzmem i czułością Warszawa i Kraków z okresu międzywojnia, okupacji i pierwszych lat powojennych.

www.novaeres.pl
www.zaczytani.pl

NovaeRes

wydawnictwo_novaeres


5 x filmowy zestaw nagród, składający się z:

1 x podwójne zaproszenie na film „Pojedynek na głosy”, do zrealizowania w sieci kin Cinema City

Cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów, w reżyserii twórcy komediowego hitu „Goło i wesoło” – Petera Cattaneo. Dystrybutor filmu „Pojedynek na głosy” zaprasza do udziału w akcji oraz do kin.

 Zestaw płyt DVD z filmami:

 • Ikony XX wieku
 • Powrót Bena
 • Loveling
 • Młynarski
 • Pavarotti
 • Cudowny świat kociąt
 • Cudowny świat szczeniąt

5 x filmowy zestaw nagród, składający się z:

1 x podwójne zaproszenie na film „Pojedynek na głosy”, do zrealizowania w sieci kin Cinema City

Zestaw płyt DVD z filmami:

 • Pavarotti
 • Cudowny świat kociąt
 • Cudowny świat szczeniąt

5 x zestaw rajstop z najnowszej wiosennej kolekcji Gatta

Rajstopy ozdobione subtelnymi nowoczesnymi wzorami podkreślą piękno twoich nóg.
Zdobienia na rajstopach niech będą dla Ciebie inspiracją do skomponowania całej stylizacji zarówno do pracy jak i na czas po pracy. Tej wiosny baw się moda z Gattą.

W skład zestawu wchodzi 6 par rajstop prezentowanych poniżej modeli, w wybranym przez Laureata rozmiarze.

 

www.gatta.pl

GattaOfficial

gattaofficial

Akcja trwa 02.03.2020 od 31.03.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 14.04.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.