Go to content

Każdy ma swój niewysłany list. „Szkoda, że nie pomyślałeś o uczuciach zanim zaczęłaś się nimi bawić”

Kochany,

Właściwie to jak mam zacząć? Kochany? Czy człowiek, którego nazywamy kochany łamie serce? Zostawia?
Chciałam Ci powiedzieć, że spędzałam z Toba cudne chwile z Toba i pozostała trojka naszych przyjaciół. Sprawiałeś, że byłam najszczęśliwsza i czułam jakbym potrafiła latać i jakby całe szczęście wręcz „wylewało” sie ze mnie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ważne dla mnie było mieć Ciebie osobę, która kocham obok i jeszcze cudnych przyjaciół. Czy w życiu trzeba wiecej? Bo miałam wrażenie, że nie. Czy ty tez myślisz o wspólnych spacerach, gdzie obejmowałeś mnie, bym nie zamarzła i delikatnie całowałeś na pożegnanie. Z toba i z nimi( przyjaciółmi) pokonywała problemy w życiu, bo ze wsparciem wszystko wydaje sie lepsze i łatwiejsze! Powiedz co zrobiłam nie tak? Czy odebrałam to źle? Skoro taki byłeś czuły, ciagle pisałeś i calowaleś i obiecywałeś, że bedziesz to czy nie mogłam pomysleć, że ty tez cos czujesz!? Dlaczego gdy powiedział pierwsze, że Cie kocham odpowiedziałeś „ja ciebie tez” pozwoliłeś mi poczuć sie jakbym dotknęła nieba, ale zaraz odeszłeś i … Zniknąłeś. Pozwoliłeś radować sie sekundę i to szczęście zabrałeś. Nie tylko mnie zniszczyłeś. Ale nasza przyjaźń z przyjaciółmi. Dlaczego juz sie nie kolegujemy? Dlaczego wtedy poszłeś i nagle nasza relacja stała sie chłodna? Bez wyjaśnienia, bez tych słów pocieszenia, bez nadziei na lepsze potem. Poprostu zostawiłeś.
Czy ty myślisz po tych paru latach o tym? O tym co czułam ? O tym co myślałam?
Czy ty zdajesz sobie sprawę, że oddałabym wszystko za jeden dzień taki jak wtedy?
Pewnie nie, bo udaje szczęśliwa, ale gdy kładę sie do łóżka i czytam wiersze od Ciebie wiem, że ten smutek jest tylko ze mna.
Szkoda, że nie pomyślałeś o uczuciach zanim zaczęłaś się nimi bawić…
M.

Każdy z nas ma swój „niewysłany list”

Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy nagrodzimy bonami zakupowymi o wartości 200 zł do Limango.

Listy wysyłajcie na adres kontakt@ohme.pl – w temacie wiadomości wpisując „Niewysłany list”

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Sponsorem nagród jest LIMANGO