Go to content

Jest nas piątka – Piątka Wspaniałych. Naszą bazą niewielkie mieszkanie, naszą mocą – miłość. Rodzina to najlepszy prezent

Fot. iStock

List nadesłany w konkursie „Rodzina to najlepszy prezent, jaki możemy otrzymać!”

Droga Redakcjo!
Z wielką radością piszę, aby podzielić się z Wami moimi uczuciami, którymi darzę moją rodzinkę. Jest nas piątka – Piątka Wspaniałych. Naszą bazą niewielkie mieszkanie, naszą mocą- miłość. Ta prawdziwa, najszczersza, bezwarunkowa. Płynąca prosto z serca.
Rozgrzewające silniej niż rozkręcone na maksa kaloryfery, niż wszelkie kominki i świece. Rodzina jest dla mnie jak tlen. Pozwala mi żyć, pozwala czuć się docenioną, bezpieczną i spełnioną osobą. Daje mi poczucie posiadania niezwykłej mocy. Każdy z nas, codziennie daje pozostałym siłę na podbijanie świata.
Wspieramy się z największą siłą. Wspólne śniadania ładują nas na cały dzień, a wspólne kolacje wyciszają i oczyszczają ze wszystkich trudów. Nauczyli mnie kochać, pokazali jak miłość dawać i jak brać, by umieć ją mnożyć i rozsyłać dalej. Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się stworzyć dom tak magiczny, silny i gorejący miłością jak ten, który dali mi moi rodzice. Uważam, że rodzina to największy i najbardziej trafiony prezent jaki dał mi los. Nieoceniony. Przez wielu niedoceniony. To studnia bez dna. Studnia, wypełniona energią i magią, z której można łowić każdego dnia.
Pozdrawiam, kochajmy się

Wiktoria 🙂


Zadanie konkursowe:

Napisz do nas list! 

Opowiedz o tym, co oznacza dla ciebie rodzina, ile dobrego ci daje. Opisz, co czujesz, jak kochasz, o czym marzysz.

Wybrane listy opublikujemy, a wśród nadesłanych wybierzemy trzech laureatów, do których powędrują wyjątkowe nagrody – bluzy Łukasza Jemioła  – FAMILY IS THE BEST GIFT (w wybranym przez laureata rozmiarze i kolorze* –  zwycięzca ma prawo do wyboru jednej bluzy.)

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „RODZINA” oraz z informację, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Nagrody:

3 x BLUZA FAMILY IS THE BEST GIFT

(w wybranym przez laureata rozmiarze i kolorze* –  zwycięzca ma prawo do wyboru jednej bluzy.)


New Winter Collection 2020/2021. Nowy projekt FAMILY IS THE BEST GIFT. Ocieplana bluza z haftowanym napisem i kapturem. Idealny pomysł na prezent!

Konkurs trwa od 21.12.2020 r. do 31.12.2020 r.. Wyniki zostaną opublikowane do 15.01.2021 r. na stronie www.ohme.pl.

Regulamin znajduje się tutaj.

*  Zastrzegamy sobie możliwość zaproponowania innej bluzy Łukasza Jemioła (w momencie niedostępności wybranego, przez Zwycięzcę, modelu i rozmiaru bluzy z kolekcji Family is the best gift.