Go to content

Rodzina to najlepszy prezent, jaki możemy otrzymać! KONKURS

Fot. Materiały prasowe

Rodzina ma moc, która nie może równać się z niczym innym. Ma dość siły by przenosić góry, ale i podcinać skrzydła. Jednak zawsze jest w niej ktoś, kto jest twoim aniołem stróżem. Czasem nasza rodzina rozlewa się w sercu ciepłem. Potrafi chronić, pocieszać, dawać siłę i odwagę. A wszystko to tylko dlatego, że jest. Murem, zawsze, do końca świata. Czasem nie jest definiowana więzami krwi, a tym, czy jesteśmy dla siebie dobrymi ludźmi. Czy wciąż mamy czas na takie bezwarunkowe kochanie.

Ta rodzina to najlepszy prezent, jaki możemy otrzymać – dziś te słowa znaczą więcej, niż kiedykolwiek przedtem!

Zadanie konkursowe:

Napisz do nas list! 

Opowiedz o tym, co oznacza dla ciebie rodzina, ile dobrego ci daje. Opisz, co czujesz, jak kochasz, o czym marzysz.

Wybrane listy opublikujemy, a wśród nadesłanych wybierzemy trzech laureatów, do których powędrują wyjątkowe nagrody – bluzy Łukasza Jemioła  – FAMILY IS THE BEST GIFT (w wybranym przez laureata rozmiarze i kolorze* –  zwycięzca ma prawo do wyboru jednej bluzy.)

Prace przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „RODZINA” oraz z informację, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Nagrody:

3 x BLUZA FAMILY IS THE BEST GIFT

(w wybranym przez laureata rozmiarze i kolorze* –  zwycięzca ma prawo do wyboru jednej bluzy.)


New Winter Collection 2020/2021. Nowy projekt FAMILY IS THE BEST GIFT. Ocieplana bluza z haftowanym napisem i kapturem. Idealny pomysł na prezent!

Konkurs trwa od 21.12.2020 r. do 31.12.2020 r.. Wyniki zostaną opublikowane do 15.01.2021 r. na stronie www.ohme.pl.

Regulamin znajduje się tutaj.

*  Zastrzegamy sobie możliwość zaproponowania innej bluzy Łukasza Jemioła (w momencie niedostępności wybranego, przez Zwycięzcę, modelu i rozmiaru bluzy z kolekcji Family is the best gift.