Go to content

„Jedyne o czym tak naprawdę marzę, to że jesteś szczęśliwa”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Ukochana Haneczko,
mamy dziś 6 czerwca 2016 roku, kiedy to piszę masz 5 lat. Kieruję do Ciebie te kilka słów, które jak sądzę, kiedyś Ci pomogą… wesprą… podniosą na duchu. Jeśli czytasz ten list to masz już na pewno własną rodzinę, dzieci, może robisz karierę i realizujesz swoje pasje.

Chcę Ci powiedzieć, że mimo tego, co Ci się zdaje, wcale nie oczekuję, że jestes teraz taka jak ja. Wręcz przeciwnie – wiem, że jesteś lepsza. Silniejsza, piękniejsza i bardziej zaradna. Wcale nie liczę na to, że skończyłaś studia, zostałaś słynną panią doktor, może panią profesor. Że urodziłaś trójkę dzieci, w ogródku siejesz warzywa i pichcisz ciasta na niedzielne spotkania z rodziną. Jedyne o czym tak naprawdę marzę, to że jesteś szczęśliwa. Tylko to.

A jeśli masz już właśne dziecko, to wiedz, że rozumiem jak jest Ci ciężko. Jak trudno pogodzić szczęsliwe życie rodzinne z pracą zawodową. Jak ciężko znaleźć czas dla siebie. Jak wiele masz przed sobą trudnych wyborów, ciągłych wyrzutów. Ile za Tobą nieprzepanych nocy, podpuchniętych oczu, może nawet łez. Wiem jak pragniesz dla niego dobra i szczęscia. Wiedz, że nie bardziej niż ja ciągle Twojego.

I choć tyle wymagam,wciąż o coś proszę i oczekuję, to wiedz, że jesteś właśnie taką, jaką Cię wymarzyłam, wyśniłam i wymodliłam. Jesteś sobą i jesteś dla mnie idealna. Macierzyństwo i możliwość bycia Twoją mamą, czy jak teraz mówisz „mamulką” (mam nadzieje, że nadal zdarza Ci się tak mówić!), była najlepszym, co mnie spotkało w życiu.

Całuję,

mamulka.

Izabela Wu.

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji