Go to content

„Gdybyś dawał mi monetę za każdym razem kiedy sie żegnamy, byłabym tak bogata, jak nigdy nie śniłam”. Akcja „Miłość to spotkania”

Fot. Pixabay / MihaiParaschiv / CC0 Public Domain

Historia jednej miłości, która zaczęła się od spotkania z Panem Poważnym. Pamiętasz jak mówiłeś mi o swoim ideale kobiety? Blondynce o pełnych kształtach…wtedy jeszcze nie wiedziałam, że okazałam się tak bardzo podobna do NIEJ zamiast to ideału.

Przypadek. Klub. Znajomi i Ty skoncentrowany na mojej przyjaciółce. Ja obrażona na cały świat, bo nie tak miało być. To „nie tak” okazało się początkiem najpiękniejszej historii mojego życia. Jedynej miłości. Takiej która istnieje tylko w książkach i filmach. Miliony wymienionych wiadomości i zdjęć takie szczeniackie i nowoczesne nie pasujące do nas i jeden telefon:
-„Przyjedź. Potrzebuje Cię”.

Rzuciłam wszystko wsiadłam w pierwszy pociąg, przejechałam cała Polskę i w głowie miałam tylko jedna myśl-nic nie planuj, będzie co ma być. Wypijesz kawę i wrócisz, daliśmy sobie 22 godziny. Wyrwane z życia, codzienności, obowiązków i obietnic. Wiesz to jedyna kawa, o której pomyślałam, że chce ją pić codziennie, upijać się nią, upijać się Tobą. Nigdy nie zapomnę Twoich wyprostowanych pleców,zapiętych guzików koszuli i ramion które od pierwszej sekundy mówiły chodź tu do mnie będziesz bezpieczna, szczęśliwa. Ta obietnica trzymała mnie przy Tobie każdego dnia. Twoje dłonie były jedynymi które chciałam aby trzymały w objęciach główkę naszego dziecka, Twój spokój i opanowanie uświadomiły mi, ze można żyć tak jak w marzeniach, ze nic nie jest inne niż chciałabym, żeby było. Pocałunek i byłam Twoja. Należałam do Ciebie i nigdy nie przestałam.

Chwile, momenty, ciągle mało. Miłość to spotkania! Spędzanie ze sobą czasu poświęcanie oddzielnej codzienności dla wspólnej chwili. Każde spotkanie uczyło mnie czegoś innego, że można kupić szynkę i trzymać ja w lodówce, mimo że nie je się mięsa, że rozmrażanie pierogów w ostatniej chwili to nie jest najlepszy pomysł, że restauracje przestają być atrakcyjne tylko dlatego, że nie wypada w nich przez cały posiłek siedzieć na Twoich kolanach, że można na dwa dni zapomnieć, gdzie położyło się telefon (przecież przy Tobie nie był potrzebny), że można pójść do sklepu i kupić coś o czym wcześniej nawet się nie myślało, że się przyda, że w teatrze mogą śmiać się z nas małolaty, bo jesteśmy jak oni tylko w dużo dojrzalszej wersji, a w kinie można całować się przez cały seans, że pocałunki mogą trwać na rekordy, że po książkach można pisać, bo są w nich rzeczy, które powinniśmy przeczytać oboje, a wysyłanie pocztówek jest jak oczekiwanie na Mikołaja, kiedy jest się dzieckiem, poleż ze mną rozwiązuje większość problemów, a wspólna kąpiel to taka oszczędność wody i mydła.

Miłość to spotkania to dotyk, bliskość, zapach pewność, że im bardziej zaglądam pod kołdrę tym bardziej Ty tam jesteś świadomość, ze zawsze będziesz. Zabrakło spotkań, zabiła odległość i brak twojej wiary w to, że się uda. Nigdy nie dałeś mi tej swojej pięknej dłoni i nie powiedziałeś:
-Poradzimy sobie! Damy radę, chodź…

Nasze spotkania pokazały mi, że miłość istnieje, nauczyły szacunku do siebie i swoich potrzeb, dały też bardzo bolesną lekcję. Na koniec jednak za każde z nich Ci dziękuję.
Twój Pierniczek

linia 2px

Akcja „Miłość to spotkania” ♥

Zadanie konkursowe: Prześlij do nas historię twojego wyjątkowego spotkania z drugim człowiekiem. Spotkania, które na zawsze zapadło w twojej pamięci i wpisuje się w hasło naszej akcji, że miłość to spotkania. To dzięki spotkaniom z drugim człowiekiem odkrywamy najpiękniejsze emocje i uczucia, doświadczamy silnych wzruszeń i wyciągamy lekcję na całe życie.

List przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl z dopiskiem „Miłość to spotkania”.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyłonimy 10 lauretów naszej akcji, którzy otrzymają następujące nagrody:

Nagrody:

3 x zestaw od marki AVENE

1) zestaw Xera Calm A.D baume, Xera Calm A.D  Olejek + woda termalna

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

2) zestaw kosmetyków z linii PhysioLift (emulsja na dzień, balsam na noc oraz preparat pod oczy)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

3) zestaw Triacneal Expert, żel Cleanance do mycia, płyn micelarny Cleanane

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

AVENE NOWE LOGO 2016

1 x voucher o wartości 1.000 PLN do zrealizowania na poczet rezerwacji domu wakacyjnego z oferty NOVASOL*

f6e076_ec56b491f4584131a954dfc9ce8e4670

domz basensem głowne

Za najciekawszą i najpiękniej opowiedzianą historię spotkania: 1 x voucher r o wartości 1.000 PLN do zrealizowania na poczet rezerwacji domu wakacyjnego z oferty NOVASOL do końca 2017 roku.

Od marki Gynauxil 3 x zestaw składający się z: Plusssz Kobieta, Witamina D3, Elektrolity, Magnez

Gynauxil

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

3 x zestaw PROVAG składający się ze skórzanej kosmetyczki, żelu, emulsji i ręcznika do higieny intymnej

PR_08012016_bwizualizacja_provag_ręcznik

1 x piękna torba O bag viola

logo O bag 2016 (1)

obag viola

Fot. Materiały prasowe

Czas trwania akcji od 15 sierpnia 2016 roku do 15 września 2016 roku.

REGULAMIN AKCJI znajdziecie TUTAJ.


*Voucher o wartości 1.000 PLN do zrealizowania na poczet rezerwacji domu wakacyjnego z oferty NOVASOL do końca 2017 roku.

Szczegóły: Nagroda może zostać zrealizowana w ramach jednej rezerwacji, z terminem wyjazdu, którego koniec przypada najpóźniej na dzień 31.12.2017. Nagroda nie obejmuje nie wliczonych w cenę najmu kosztów dodatkowych oraz dojazdu na miejsce i nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.