Go to content

Pierwszy na świecie test ciążowy online. Tylko u nas polska wersja językowa!

Fot. Flickr / Janine / CC BY

Już jest! Choć wydaje się to  nieprawdopodobne, naukowcy z Amerykańskiego Ośrodka Wsparcia Medycyny Wysokotechnologicznej, opracowali pierwszy test ciążowy online. Specjalnie dla naszych czytelniczek udostępniamy nowy test w polskiej wersji językowej.

Całość opiera się na skomplikowanym algorytmie, którego szczegółów nie chcą zdradzić twórcy – obawiają się, że test szybko zacząłby rozprzestrzeniać się w innych, nie tak skutecznych konfiguracjach (co wpłynęłoby na dobro projektu i obniżyło jego efektywność). Zdradzają jednak, że pierwsze i kolejne testy, które zostały przeprowadzane na reprezentatywnej grupie i poddane randomizacji są bardzo obiecujące. Produkt w wersji testowej jest już dostępny (na razie w 7 wersjach językowych). Wykonane testy pozwolą na jego udoskonalenie, a ich wyniki będą kluczowe w dopuszczeniu go na rynek medyczny.

Jeżeli się sprawdzi – oznacza to nową erę dla kobiet. Koniec z niehigienicznymi testami z użyciem próbek moczu lub konieczności odwiedzenia laboratorium medycznego.

Prosimy o przejście do poniższych informacji, które będą pomocne w dalszym doskonaleniu tej technologii. – Każda informacja zwrotna od użytkownika jest na wagę złota na tym etapie doskonalenia naszej technologii – mówi John McWelcome z ACHiTMS.

 

 

 

Przewiń niżej.

 

 

 

 

Jeszcze niżej.

 

 

PRIMA APRILIS!!!

Dziś dzień dowcipu – cała informacja jest zmyślona (test również). Mamy nadzieję, że na twojej twarzy pojawił się uśmiech :).