Go to content

Dziś mam w sobie coraz więcej odwagi, coraz więcej potrzeby by zawalczyć o siebie. Akcja #BeMumSelf

Akcja #BeMumSelf
Fot. iStock

Jestem mamą, mam dwie córki: 16 i 18 lat. Mądre i ładne dziewczyny. Ich wychowanie miałam świetnie przemyślane. Kilka bezwzględnych priorytetów: żeby były wykształcone i niezależne finansowo, żeby były mądre i samodzielne, żeby umiały podejmować decyzje. Wszystko żeby znały swoją wartość, bo silna i pewna siebie kobieta nie da się skrzywdzić; żeby kiedyś nie były zależne od żadnych portek… Dlaczego taki tok myślenia? Jestem intrwentką z długim stażem, różne rzeczy widziałam, różnym kobietom pomagałam. Chciałabym swoje córki wychować tak by nie dały się krzywdzić.

Kolejne szkoły, zajęcia dodatkowe, języki, tańce, pianino, jazda konna, wyjazdy, poznawanie świata, kino, teatr, koncerty…. Chciałam je zaciekawić światem, kulturą, inspirować żeby były głodne nowego, wiedzy, ludzi, świata… Dziś są u progu dorosłości, są mądre, komunikatywne, pewne siebie, dokonują wyborów, śmiało idą przez życie w określonym celu. Moje marzenia się urzeczywistniają….

Moje życie ulega modyfikacji, jestem o krok przed emeryturą, kończę doktorat, uczę się języka, mam plan pozwiedzać świat…. i nie jestem szczęśliwa, tkwię w związku który nie spełnia moich oczekiwań, trwam przy mężczyźnie dla którego nie jestem dość dobra, dość szczupła, dość ładna, ale jednocześnie mocno pcham to nasze życie do przodu, motywuję, utrzymuję, kiedy trzeba ratuję….. Dziś myślę, że 2/3 życia za mną, córki za chwilę wyfruną z gniazda, zostanę sama w zimnym domu….. a zupełnie obok, zupełnie sam, niezadowolony mój mąż.

Dziś mam w sobie coraz więcej odwagi, coraz więcej potrzeby by zawalczyć o siebie, swoje dobro i lepszą przyszłość….. i bardzo chcę to zrobić, choćby po to żeby moje córki wiedziały, że warto dbać o siebie…. Chciałabym żeby one wiedziały, że nie warto odpuszczać, dla swojego dobra też warto pokonywać trudności i być dla siebie dobrą… ja zamierzam być dla siebie dobrą.

Jarzębina

List nadesłany w ramach akcji #BeMumSelf

#BeMumSelf – zostań najpierw mamą dla samej siebie – O AKCJI

Wyobraź sobie, że ty jesteś za siebie odpowiedzialna, co byś dla siebie zrobiła, jak zaopiekowałabyś się tą małą dziewczynką, która jest w tobie. Co byś jej chciała powiedzieć, co dla niej zrobić? Poczujmy się mamami, spójrzmy na nasze macierzyństwo całkowicie od środka i dajmy sobie przestrzeń na to, by nazwać to, czego w głębi duszy pragniemy, o jakiej mamie marzymy i w efekcie – jaką same byśmy chciały być.

A gdy już o tym pomyślisz – napisz do nas!

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wybrane listy opublikujemy, a niektóre z nich nagrodzimy, dzięki naszym wspaniałym Partnerom.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „#BeMumSelf ” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw kosmetyków Lumissima Dr Irena Eris składający się z:

1 x Brightening & Anti-Aging Day Cream SPF 20

Krem do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, o niejednolitym kolorze, pozbawionej blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex, peptydy pobudzające produkcję kolagenu, ceramidy zapobiegające utracie wilgoci oraz filtr SPF 20 chroniący skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV, które są jednym z głównych czynników powodujących przebarwienia. Stosowany regularnie ujednolica koloryt skóry, chroni ją przed hiperpigmentacją, nawilża, zmiękcza, wygładza zmarszczki, odmładza wygląd całej twarzy. Idealny pod makijaż.

Cena: 185 PLN / 50 ml

1 x Whitening & Regenerating Night Cream

Krem do codziennej wieczornej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, o niejednolitym kolorze, pozbawionej blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex, peptydy pobudzające produkcję kolagenu, emolienty i ceramidy zapobiegające utracie wilgoci. Stosowany regularnie ujednolica koloryt skóry, chroni ją przed hiperpigmentacją, nawilża, zmiękcza, wygładza zmarszczki, odmładza wygląd całej twarzy. Intensywnie regeneruje skórę nocą, zapewniając jej zdrowy, promienny wygląd po przebudzeniu.

Cena: 195,00 PLN / 50 ml

1 x Luminizing Age Correcting Day Serum

Intensywne serum na dzień rozjaśniające przebarwienia i dodające skórze blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex oraz peptydy pobudzające produkcję kolagenu. Intensyfikuje działanie kremu na dzień, natychmiastowo nadaje skórze promienny blask i zdrowy kolor. Regeneruje, nawilża, zapewnia skórze miękkość i gładkość. Do stosowania pod krem na dzień z gamy Lumissima, doskonale nadaje się pod makijaż.

Cena: 175 PLN / 30 ml

www.sklep.drirenaeris.com

drirenaeriscosmetics

drirenaeris

 

3 x zestaw nagród ze sklepu eyes69.com, składający się z:

1 x voucher na zakup okularów w sklepie online eyes69.com  o wartości 500 zł

Fot. Materiały prasowe

Nagrody do realizacji online lub w stacjonarnym sklepie w Wola Park w Warszawie. Zarówno na okulary przeciwsłoneczne oraz na oprawy i szkła korekcyjne. 

1 x przyłbica ochronna  Mask69

Fot. Materiały prasowe

www.eyes69.com

eyes69official

eyes69com

1 x Komplet dwóch sztuk poszewek pikowanych z welwetu 

1 x Obraz na płótnie Peacock Eye

1 x komplet zasłon na taśmie marszczącej (2 szt.)

2 x Etui na tablet / kosmetyczka Velvet Green

 

www.dekoria.pl

Dekoriapl

dekoriapl

 

5 x bon podarunkowy na zakupy w sklepie vippidesign.com o wartości 200 zł

10 x zestaw 4 maseczek (do wyboru ze strony) 

vippidesign.com

VippiDesignPolska

vippidesign

Akcja trwa od 26.05 do 19.06.2020 roku. Wyniki zostaną opublikowane do 29.06.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


 

* Jedna z mam z naszego zespołu bardzo dziękuje swojej ukochanej córce za hasło tej akcji.