Go to content

„Dziękuję, że mogłam nauczyć się od Ciebie niezwykłej wrażliwości i szczerości jaką dysponujesz”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Najukochańsza córeczko,

z okazji Twojego Święta chciałabym Ci podziękować za to , że wraz z Twoim przyjściem na świat spotkało mnie niewyobrażalne szczęście,którego tak naprawdę nie da się opisać słowami.Mimo wielu łez,wielu nieprzespanych nocy i trosk Twój uśmiech ,Twoja bezgraniczna i bezwarunkowa miłość jaką mnie otaczasz potrafi wynagrodzić wszystko.Gdyby nie Twoja obecność przy mnie przez ten cały czas nie wiem jakby wyglądało moje życie,ale wiem jedno.Napewno nie zaznałabym tak pięknej,niepowtarzalnej miłośći jaką jest miłość matki z dzieckiem.To coś wyjątkowego,niepowtarzalnego.Dziękuje Ci również za to ,że mogłam nauczyć  się od Ciebie niezwykłej wrażliwości i szczerości jaka dysponujesz .Wszystko inne na tym świecie przemija, ale miłość i relacja jaka jest między mną a Tobą to coś na zawsze,na całe życie.Dostałam od losu coś niezwykłego,nieporównywalnego do czegokolwiek innego mianowicie – Ciebie córciu.Chcę abyś wiedziała,że cokolwiek by się kiedyś niezdarzyło,jakby Twoje losy się nie potoczyły pamiętaj, że ja będę kochać Cie zawsze i na zawsze aż po krańce świata.Odkąd pojawiłas się w moim życiu jesteś dla mnie wszystkim i już zawsze będziesz.Całuję!
Kochająca mama

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji