Go to content

„Dawno, dawno temu była sobie mała dziewczynka…”. Akcja #BeMumSelf

Akcja #BeMumSelf
Fot. iStock

Dawno, dawno temu była sobie mała dziewczynka – Agatka. Agatka od samego początku była dziewczynką bardzo lubianą, miła i empatyczną. Umiała dzielić się wszystkim z innymi,  przekładała dobro innych ponad swoje. Miała wrażenie, że bycie dobrym i szlachetnym to jej „misja” w życiu. Ale Agatka została kilka razy wykorzystana w swojej dobroci oraz szlachetności i to otworzyło jej oczy na jej świat i życie.

Przestałam próbować uszczęśliwiać innych, a zaczęłam uszczęśliwiać siebie. Jest nieskończona ilość ścieżek do szczęśliwego życia, bez względu na to, jaką ścieżką podążamy, jesli zaczniemy we właściwym miejscu, celując we właściwe miejsce, to zawsze będzie to najlepszą drogą dla nas- dla mnie. Zrozumiałam to stosunkowo niedawno. Przy trójce dzieci, zapomina się o sobie samej, a przynajmniej ja tak czyniłam, co było strasznym zaniedbaniem siebie. To odkrycie naprawdę zmieniło mój sposób postrzegania życia, chwili oraz rzeczy, które mnie otaczają. Koniec z poczuciem zmuszania siebie do zrobienia czegoś innego, bycia kimś  innym i sprawiania, że zmiany, które mi nie pasują-akceptuje. Mówię NIE.

Zrozumialam, jakie błędy popełniłam do tej pory. Za bardzo skupiłam się na korektach moich słabych punktów, spędzałam zbyt dużo czasu próbując zmienić to, kim jestem naprawde, tak naturalnie. Starałam się być szczęśliwa, a czyniąc to staranie, całkowicie pominęłam temat. Przemykałam obok mojego życia.

Dwa lata temu, gdy dokonałam tego odkrycia, zmienilam radykalnie swoje życie.

Wdrożyłam zasady odpowiednie dla #BeMumSelf:

–> korzystam z każdej chwili dla siebie,

–> budzę się każdego ranka z entuzjazmem i radością

–> zmieniłam pracę i bardzo dobrze czuję się w obecnej,

–> dodatkowo zarabiam więcej niż wcześniej

–> coraz bardziej rozumiem swoje emocje, swojego ducha wewnętrznego i umiem żyć w zgodzie ze sobą,

–> znam siebie

–> nie marnuje czasu na swoją przeszłość, cieszę się teraźniejszością

–> uprawiam regularnie jogę oraz stretching i doskonale się z tym czuję.

Obudziłam w sobie nową Agatkę, ale nie ta z przeszłości szlachetną i pomagającą wszystkim. Nie. Obudziłam w sobie Agatkę, która jest silną babą, niezłomną matką i kochającą kobietą. Pragnę, aby moje córki w przyszłości odnalazły w sobie tą właściwą Agatkę, odszukały swój sens życia i zawsze wiedziały, że są wartościowymi kobietami.. A matka będzie je w tym wszystkim wspierała jak najlepiej potrafi..

#BeMumSelf

Agata W.

List nadesłany w ramach akcji #BeMumSelf

#BeMumSelf – zostań najpierw mamą dla samej siebie – O AKCJI

Wyobraź sobie, że ty jesteś za siebie odpowiedzialna, co byś dla siebie zrobiła, jak zaopiekowałabyś się tą małą dziewczynką, która jest w tobie. Co byś jej chciała powiedzieć, co dla niej zrobić? Poczujmy się mamami, spójrzmy na nasze macierzyństwo całkowicie od środka i dajmy sobie przestrzeń na to, by nazwać to, czego w głębi duszy pragniemy, o jakiej mamie marzymy i w efekcie – jaką same byśmy chciały być.

A gdy już o tym pomyślisz – napisz do nas!

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wybrane listy opublikujemy, a niektóre z nich nagrodzimy, dzięki naszym wspaniałym Partnerom.

Prace przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „#BeMumSelf ” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw kosmetyków Lumissima Dr Irena Eris składający się z:

1 x Brightening & Anti-Aging Day Cream SPF 20

Krem do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, o niejednolitym kolorze, pozbawionej blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex, peptydy pobudzające produkcję kolagenu, ceramidy zapobiegające utracie wilgoci oraz filtr SPF 20 chroniący skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV, które są jednym z głównych czynników powodujących przebarwienia. Stosowany regularnie ujednolica koloryt skóry, chroni ją przed hiperpigmentacją, nawilża, zmiękcza, wygładza zmarszczki, odmładza wygląd całej twarzy. Idealny pod makijaż.

Cena: 185 PLN / 50 ml

1 x Whitening & Regenerating Night Cream

Krem do codziennej wieczornej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, o niejednolitym kolorze, pozbawionej blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex, peptydy pobudzające produkcję kolagenu, emolienty i ceramidy zapobiegające utracie wilgoci. Stosowany regularnie ujednolica koloryt skóry, chroni ją przed hiperpigmentacją, nawilża, zmiękcza, wygładza zmarszczki, odmładza wygląd całej twarzy. Intensywnie regeneruje skórę nocą, zapewniając jej zdrowy, promienny wygląd po przebudzeniu.

Cena: 195,00 PLN / 50 ml

1 x Luminizing Age Correcting Day Serum

Intensywne serum na dzień rozjaśniające przebarwienia i dodające skórze blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex oraz peptydy pobudzające produkcję kolagenu. Intensyfikuje działanie kremu na dzień, natychmiastowo nadaje skórze promienny blask i zdrowy kolor. Regeneruje, nawilża, zapewnia skórze miękkość i gładkość. Do stosowania pod krem na dzień z gamy Lumissima, doskonale nadaje się pod makijaż.

Cena: 175 PLN / 30 ml

www.sklep.drirenaeris.com

drirenaeriscosmetics

drirenaeris

 

3 x zestaw nagród ze sklepu eyes69.com, składający się z:

1 x voucher na zakup okularów w sklepie online eyes69.com  o wartości 500 zł

Fot. Materiały prasowe

Nagrody do realizacji online lub w stacjonarnym sklepie w Wola Park w Warszawie. Zarówno na okulary przeciwsłoneczne oraz na oprawy i szkła korekcyjne. 

1 x przyłbica ochronna  Mask69

Fot. Materiały prasowe

www.eyes69.com

eyes69official

eyes69com

1 x Komplet dwóch sztuk poszewek pikowanych z welwetu 

1 x Obraz na płótnie Peacock Eye

1 x komplet zasłon na taśmie marszczącej (2 szt.)

2 x Etui na tablet / kosmetyczka Velvet Green

 

www.dekoria.pl

Dekoriapl

dekoriapl

 

5 x bon podarunkowy na zakupy w sklepie vippidesign.com o wartości 200 zł

10 x zestaw 4 maseczek (do wyboru ze strony) 

vippidesign.com

VippiDesignPolska

vippidesign

Akcja trwa od 26.05 do 19.06.2020 roku. Wyniki zostaną opublikowane do 29.06.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


 

* Jedna z mam z naszego zespołu bardzo dziękuje swojej ukochanej córce za hasło tej akcji.