Go to content

„Cieszę się, że napisałam ten list, który mam nadzieję że zachowasz i w sercu”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Kochany DANIELKU
Wiem, że tyle w życiu przeszedłeś (choroba, operacja jedna, druga, ciągłe wizyty ) i czasami masz po prostu dość, buntujesz się – masz do tego prawo ale wiedz ,że zdrowie jest najważniejsze!
Jesteś mądrym chłopcem, kończyć 6 klasę ,twoje oceny są bardzo dobre mimo, że tak mało się uczyłeś, jak Ty zdałeś ten egzamin szóstoklasisty? – podziwiam Cię ,bo ja bym zakuwała tygodniami a Ty podszedłeś do egzaminu ze stoickim spokojem i zdałeś nawet  zajełeś 3 miejsce na tyle klas w szkole…. a do tego również 3 miejsce w gminnym konkursie  ortograficznym- brawo synku.Teraz gimnazjum ,nowa szkoła ,nowi ludzie ,znajomości obawiam sie tego tak ja i Ty ale wiem ,że dasz sobie radę, pokażesz na co Cie stać.
Cieszę się ,że czytaniem „zaraziłeś „swoją młodszą siostrę jaki to piekny  widok widząc Was oboje czytających książki a nie grających na kompie czy oglądających bajki… Zawsze Wam powtarzałam, że pomimo tych sprzeczek  i utarczek słownych jesteście rodzeństwem i powinniście się wspierać bo kiedyś zostaniecie sami mnie juz nie będzie ale Wy będziecie dla siebie wsparciem -rodziną!.Nie myśl, że Ciebie kocham mniej bo Iza jest młodsza to nieprawda kocham Was oboje bardzo mocno, oddałam bym za Was życie -uwierz .Jestem z Ciebie tak dumna synu Ty harcerz, lektor, przykładny uczeń może mieć chwile słabości, zwątpienia ale wiedz, że masz mnie  i zawsze możesz do mnie przyjść i szczerze porozmawiać a ja Cię wysłucham i doradzę  jak tylko będę potrafiła.
Cieszę się, że napisałam ten list, który mam nadzieję że zachowasz i w sercu  i w swojej skrytce by po latach go wyciągnąć i powtórnie przeczytać, uronić łezkę tak jak ja teraz pisząc ten list do Ciebie synu.

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji