Go to content

Chciałam ci powiedzieć mój skarbie, który gdzieś tam jesteś, że kocham cię bardzo, że tęsknię… Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Ciąża na którą czekaliśmy 10 lat, kiedy po wielu trudach, po unormowaniu niedoczynności, na teście ciążowym w końcu dwie kreski, radość, euforia, teraz będzie tylko dobrze… nie było.

Od początku złe wyniki, zły progesteron, w ogóle czułam się fatalnie, ale myślałam  iż to tylko ciąża…

Zazwyczaj złe rzeczy przydarzają się zawsze w obrębie urodzin, nie wiem dla czego tak jest, ale dziwnym trafem tak się dzieje.

W moje urodziny poszliśmy  z mężem na kolację, byliśmy tak szczęśliwi, było cudownie, aż do wizyty w toalecie, a tam już plamienie.

Pomyślałam, że to może jednak nie jest zły znak, wróciliśmy do domu i wszystko było w porządku, aż do poranka gdy zaczęłam się znów poruszać, chodzić, pojechałam do szpitala, a tam wiadomość której tak się bałam… serduszko nie bije!!!

Miły lekarza, położne, zapewniały iż zrobiłam na pewno wszystko by było dobrze, że to nie moja wina, że czasem tak się dzieje…

I stało się poroniłam…

Po rozmowie z psychologiem, zdecydowałam iż jestem gotowa na kolejną próbę i w wigilię robiąc test znów zobaczyłam dwie kreski, tu już euforii nie było, nie było radości, był lęk, i słuszny, znów złe wyniki, cała ciąża na podtrzymaniu, i choć z przygodami i ogromnym stresem mam wyczekanego szkraba który dziś już ma 2.5 roczku i daje nieźle w kość!

Chciałam ci powiedzieć mój skarbie, który gdzieś tam jesteś, że kocham cię bardzo, że tęsknię i być może kiedyś gdzieś, powiesz mi że, to byłem/am ja Mamo!

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres [email protected] wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.