Go to content

„Chciałabym, żeby ten list zawsze był przy Tobie”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochane Dziecko,

Nie wiem w tej chwili nawet, czy będziesz dziewczynką, czy może chłopcem. Nie wiem kiedy pojawisz się na stałe w moim życiu. Nie wiem, czy będziesz miała rude loczki czy może ciemne, proste włosy. Jedno jednak wiem, i jestem tego absolutnie pewna. Będę Cię bardzo kochała, tak samo Twój Tato.
Skąd to wiem? Bo kiedy o Tobie pomyślę, na mojej twarzy pojawia się szeroki uśmiech. Bo gdy jest mi źle myślę o Tobie, a Ty zawsze poprawiasz mi humor. Co będziesz lubiło? Tańczyć, rysować jak ja, czy może zostaniesz kierowcą rajdowym jak Twój Tata? Ile razy będziesz nie zgadzać się z nami… Ile razy będziemy załamywali nad Tobą ręce. Czeka nas wspaniała przyszłość razem i już nie mogę się doczekać.

Chciałabym, żeby ten list zawsze był przy Tobie, żebyś – niezależnie od tego co się stanie – zawsze było pewne, że Cię po prostu kocham.
Twoja kochająca Mama – Zosia


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji