Go to content

Chciałabym tylko, żebyś wiedziała, że wszystko to robię tylko po to, żebyś wyrosła na silną i niezależną kobietę. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Moja kochana Z.,

Kiedy pomyślę o tym początku naszej znajomości znowu czuję w brzuchu skrzydełka miliona motylków, jak wtedy kiedy pierwszy raz dałaś znać, że jesteś tam w środku. Od tamtej pory nic już nie było takie samo. W jednej chwili sprawiłaś, że mój poukładany świat rozsypał się jak wieża z klocków i zmienił w układankę, które puzel po puzlu uklada nasze życie. Wiele razy mówiłam Ci, że to ja cie wyprodukowałam i tęsknię za tymi chwilami, kiedy byłyśmy jednym. Nigdy nie zapomnę chwili, kiedy po raz pierwszy ujrzałam Twoje małe stópki i pocałowałam te słodkie krzyczące usteczka. Twoje przybycie na ten świat pozwoliło mi też urodzić się na nowo.

To z Tobą odkrywałam jaki piękny jest świat, jak smakują pierwsze krople deszczu, jak interesujący może być spacer ślimaka i jak słodko pachną jesienne liście. To Ty mnie uczyłaś miłości pierwszym uśmiechem, otaczając moja szyję maleńkimi rączkami, mówiąc pierwsze kocham. Dzięki Tobie wszystko odnalazło swój sens i równowagę. Powrót do domu z pracy był codziennym świętem, a chwile spędzone z Tobą pozwalały mi zachować równowagę i zrozumieć co jest w życiu ważne.

Oczywiście nie zawsze było kolorowo: bezsenne noce, choroby, czasem nie było łatwo. Ale tak jak po burzy wychodzi słońce tak i u nas znowu było wesoło i szczęśliwie. Teraz nie jesteś już małym dzieckiem tylko prawie nastolatką. Więcej się ścieramy niż przytulamy, ale zdaje sobie sprawę, że to wszystko po to, żebyś odnalazła siebie i zrozumiała kim jesteś. Przepraszam Cię za to, że nieraz muszę Cię ukarać, krzyknąć. Starań się tłumaczyć, ale sama wiesz jak jest… Chciałabym tylko, żebyś wiedziała, że wszystko to robię tylko po to, żebyś wyrosła na silną i niezależną kobietę.

Twoja  M.


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji