Go to content

Bardzo chciałabym, aby mój Synek doświadczył magii Świąt

Drogi Święty Mikołaju!
Chciałabym Cię prosić o białe święta. Dla mojego Synka to będzie już trzecie Boże Narodzenie, ale pierwsze, które przeżywa świadomie, pierwsze, na które czeka. Już teraz śmieją mu się oczy na widok choinki, kolorowych światełek i Twoich sobowtórów w czerwonych strojach. Już podryguje i klaszcze w rytm bożonarodzeniowych piosenek. Już czeka na ubieranie choinki…

Bardzo chciałabym, aby mój Synek doświadczył magii Świąt, takiej jaką ja pamiętam z własnego dzieciństwa, z mrozem na szybach, śniegiem pod stopami, pierwszą gwiazdką, a przede wszystkim gorącymi sercami skupionymi wokół wigilijnego stołu.

Drogi Święty Mikołaju, mogłabym Cię prosić o wiele rzeczy: o książki, które kocham czytać, o nowy zestaw lego dla Staszka, o komputerowy gadżet dla Męża, o pracę dla mnie, o cudowne wakacje dla naszej rodziny, ale nie proszę o to, bo już wiem, że dobra materialne nie są najważniejsze…

Drogi Święty Mikołaju, spraw proszę byśmy ZDROWI byli, byśmy RAZEM byli! Spraw, by w moim życiu nic się nie zmieniło i żebym potrafiła być wdzięczna za to, co mam! Za Męża, który jest Przyjacielem (i za to, że wreszcie możemy być razem!), za Rodziców, którzy są wsparciem i za Staszka, który jest naszym największym Szczęściem (za Jego zdrowie, siłę i sprawność, za to jak pięknie wyrósł z wcześniactwa, za to wszystko złe, które w przypadku skrajnego wcześniaka, zdarzyć się mogło, ale się nie zdarzyło…)

Drogi Święty Mikołaju, będąc mamą dwuipółlatka patrzę na świat Jego oczami. Znów więc czuję bożonarodzeniową magię, znów cieszę się na Święta, znów mocno wierzę w Ciebie i w siłę moich marzeń, dlatego pozwoliłam sobie zająć Ci chwilę swoją gorącą prośbą o pokój, spokój, zdrowie i miłość!

Pozdrawiam przedświątecznie,
Mama Staszka


AKCJA LIST DO MIKOŁAJA

Napisz swój „List do Mikołaja” i wyślij go do nas. Nadesłane listy będziemy publikować na łamach Ohme.pl, a wybrane z nich nagrodzimy

ZASADY:

2. Napisz swój list do Mikołaja i wyślij go na nasz adres mailowy [email protected], w temacie wiadomości wpisz „Mikołaj”.
Napisz jak chcesz być podpisana (list możemy opublikować anonimowo, jeśli tego sobie życzysz) oraz dołącz poniższą informację:

Oświadczam, że jestem autorem przesłanego przeze mnie materiału (listu) nadesłanego do redakcji zwanego dalej artykułem. Wszelkie wynikające stąd prawa własności intelektualnej do artykułu przynależą mnie oraz nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację artykułu przekazanego redakcji portalu dla kobiet www.ohme.pl w formie elektronicznej – na stronie internetowej www.ohme.pl . Jestem świadomy/a, że redakcja zastrzega sobie prawo do decydowania o terminie oraz sposobie publikowania i udostępniania artykułu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ohme.pl celach związanych z publikacją artykułu. Wyrażam również zgodę na promocję przez ohme.pl przesłanego materiału, również z pomocą serwisów społecznościowych typu Facebook i innych.
2. NAGRODY

Wybrane listy nagrodzimy w trakcie trwania akcji. Jury, w którego skład wejdzie redakcja portalu oraz pracownicy Oh!me wybierze Laureatki.

Bony zakupowe do sklepu By Dziubeka

logo2014

oraz

Bony zakupowe do LIMANGO POLSKA

limango_logo3. Akcja trwa od 6.12.2015 do 24.12.2015.