Go to content

Żeby życie kochać jeszcze bardziej! Podsumowanie akcji „Kocham podróże, kocham swobodę”

Fot. iStock / wundervisuals

Słońce, lato i ten luz. Jak nie kochać wyczekanych wakacji? Tej wolności, swobody i świeżego zapachu przygody. Czasem ten zapach luzu przybiera postać leśnych jagód, czasem nagrzanych od słońca kamieni na plaży, a innym razem holenderskich tulipanów. Najpiękniejsza jest jego zmienność. I ta swoboda. 

Przez dwa tygodnie podróżowaliśmy razem z Novasol bez ograniczeń, bez granic i tych wszystkich sztucznych zasad. Po to, by zobaczyć, że Włochy na ścieżce winnicy smakują zupełnie inaczej niż te na zatłoczonym przez turystów rzymskim placu. Że Skandynawia z rowerem, grillem na tarasie i tym niekończącym się czasem dla siebie (na siebie nawzajem) niczym nie przypomina objazdowego touru po fiordach podczas 50-cio osobowej wycieczki. I że Hiszpania, Bułgaria czy Chorwacja na plaży się nie kończy lecz zaczyna.

Dom z basenem

Fot. Materiały prasowe

Pokazaliśmy wam, że tak wiele wakacyjnych „trudności”, „ograniczeń” – może ot tak zniknąć. Że wakacje z całą rodziną i psem – są w zasięgu ręki. Aktywnie lub leniwie. Ale zawsze swobodnie, jak u siebie. Bo każdy minus zorganizowanych wakacji – można odczarować, na swoim. W domku, mieszkaniu czy apartamencie. Tak jak lubisz, gdzie chcesz. Możesz sobie na to pozwolić.

Wierzymy, że razem z Novasol – udało nam się was przekonać, że chcieć – to móc. Spełniajcie swoje marzenia, również te wakacyjne. Bo wynajęcie takiego domku czy mieszkania, często przybliża nas do wymarzonych wakacji nie o krok, ale o wiele więcej!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

A teraz pora na część najmilszą :). Choć uwierzcie, strasznie trudno było nam podjąć decyzję 🙂

Dzięki Novasol najfajniejszy komentarz – ten, który nas w sobie rozkochał do szaleństwa, zostanie nagrodzony voucherem na wynajem domku z oferty o wartości 2.000 zł! To właśnie ich filozofia i ogromna baza indywidualnych domów wakacyjnych pozwoli na wakacyjną wolność, aż w w 27 krajach.

A nagroda wędruję do….

Mat. prasowe

Mat. prasowe

… Pani Arlety Joanny Jędrzejczak ♥

Pani Arleto, skradła Pani  nasze serca – wierzymy, że w niejednym oku zakręci się łza radości. Będzie nam bardzo miło, jeśli podzieli się z nami Pani zdjęciem z podróży. Szerokiej drogi dla rodziców! Dobro zawsze wraca :).

Prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 17.06.2016 roku na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zobaczcie koniecznie, jak spełnić swoje wakacyjne marzenia dzięki swobodzie – wynajmując własny domek lub mieszkanie w swoim małym raju. Spontaniczny i nieskrępowany wakacyjny odpoczynek? Sprawdź, jakie to proste!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe