Go to content

Zadbaj o swoją skórę najlepszymi kosmetykami. Niech twoje ciało będzie dla ciebie, a ty dla niego. Akcja „7 dni dla siebie”, wyzwanie #5

Fot. iStock/gilaxia

Zmiany zazwyczaj kojarzą się nam z siedmiomilowymi krokami, z rewolucją w naszym życiu na miarę rzucenia wszystkiego w pioruny i wyprowadzenia się w dziką głuszę.

Nic bardziej błędnego. Jeśli czujemy, że nadszedł w naszym życiu czas na zmiany warto zacząć od najmniejszych rzeczy, od tych najdrobniejszych, na które na co dzień zazwyczaj nie zwracamy uwagi. Tak, wiem, to bywa trudne, bo zazwyczaj oczekujemy spektakularnych zmian. Chcemy, by nasze życie zatrzęsło się w posadach. Tymczasem to nie o to chodzi. Najważniejsze, choć jest to najtrudniejsze, to zacząć od małych kroczków.

Jak często wierci nas w żołądku, a my sami nie wiemy, czego tak naprawdę chcemy. Zamiast podejmować pochopne decyzje warto dać sobie czas na przemyślenia, na zastanowienie się, czego pragniemy, co chciałybyśmy robić, w jakim miejscu być. To naprawdę jest lepsze niż raptowne rzucanie się na wszystkie pomysły, które przyjdą nam do głowy.

W naszej akcji „7 dni dla siebie” chodzi między innymi o takie właśnie poszukiwanie, o zatrzymanie się i znalezienie w sobie odpowiedzi na pytanie: czego ja tak naprawdę chcę.

Wiecie, co w całej tej drodze jest ważne? Ważne jest zadbanie o siebie, nie tylko w sposób mentalny, ale też na poziomie naszego ciała. To dopieszczenie naszej skóry dotykiem, zapachem. Tak, abyśmy mogły poczuć się komfortowo same ze sobą, by nasze ciało też podążało za nami, by odwdzięczało się nam swoją witalnością i siłą. Zawsze w takich momentach wraca do mnie przytaczana już nie raz, ale zawsze warta wspomnienia, historia psycholog, z którą kiedyś rozmawiałam, a której na warsztatach zadano pytanie: „jak często przytulasz siebie”. Ona ze zdumieniem stwierdziła, że nie robi tego wcale, że swoje ciało traktuje jak rzecz nabytą, która jest i ma jej służyć. Nic bardziej błędnego – aby ciało nam służyło, potrzebuje naszego wsparcia, naszej pielęgnacji, w końcu naszej uwagi na jego potrzeby.

Przyjrzyjcie się sobie, wsłuchajcie się w to, co mówi wasza skóra, cera? Czego jej dzisiaj potrzeba? Może odpowiedniego nawilżenia, a może orzeźwienia i oczyszczenia?

Nic tak nie działa na zmysły i na dopieszczenie naszego ciała, jak starannie dobrane kosmetyki. My, dzisiaj w ramach naszej akcji polecamy naturalne kosmetyki Vianek (do wygrania), które odpowiednio wpłynął na nasze zmysły i ukoją zmęczone często gonitwą, stresem, ostatnio pewnie też słońcem, ciało. Koniecznie powinniście wypróbować obłędny malinowy peeling Vianka, którego już sam zapach wprawia nas w dobry nastrój, nie mówiąc o efektach. Producent kosmetyków zadbał o to, by pieściły one nie tylko naszą skórę, ale także nasze zmysły. Te kosmetyki pachną tak, że chciałoby się je zjeść. Co może być przyjemniejszego, gdy stosowany kosmetyk wpływa nie tylko korzystnie na naszą skórę, ale też ogólnie na samopoczucie.
Fot. Twoja Sesja

Fot. Twoja Sesja


Pomyślcie o tym, jak najlepiej zadbać o siebie, przynieść odprężenia i relaks, bo wiadomo, że w takiej atmosferze myśli stają się lżejsze, a nasza intuicja  wyostrza się podpowiadając nam często najlepsze rozwiązania dla zmian.

 

 Akcja „7 dni dla siebie”

Zadanie konkursowe

Jeśli chcesz wziąć udział w naszej akcji “7 dni dla siebie” od 03.07. br. do niedzieli 9-tego lipca (czyli przez siedem dni) śledź nasze wpisy dotyczące akcji. Oprócz porad ekspertów znajdą się tam także wyzwania dla was, które, chcąc wziąć udział akcji, możecie podjąć pisząc każdego dnia w komentarzu odpowiedź na postawione zadanie. 

Wyzwanie #5 Przytul się do siebie – napisz w komentarzu pod tym tekstem, jak dzisiaj zadbasz o swoje ciało. Co takiego zrobisz, by poczuło się  z tobą dobrze. Obojętnie jakiej sfery te zmiany dotyczyć będą, pamiętaj, że aby je zrealizować potrzebujesz ciała, które czuje się zadbane i kochane. To jak? Podejmujesz dzisiejsze wyzwanie i spróbujesz, by przytulanie samej siebie weszło w zdrowy nawyk? 

Oczywiście autorki najciekawszych komentarzy, najbardziej aktywne uczestniczki akcji, zostaną nagrodzone wyjątkowymi nagrodami.

_F4A2629

Partnerami akcji „7 dni dla siebie” zostali:

ronic

Ronic, producent wysokiej klasy wyciskarek i blenderów, strażnik zdrowego stylu życia

denson

Denson, innowacyjna formuła regeneracji i ochrony włosów

esentioC

Esentio C, pierwsza witamina C w kapsułce dojelitowej

logo-vianek

Sylveco

LOGO Decathlon

Decathlon, sieć sklepów sportowych

logo (2)

Feminum –  nawilżające żele przywracające komfort miejsc intymnych

FitBox

Fit Box 4 You, catering dietetyczny

0000_STREFA_3_logo (1)-kopia

Strefa 3, idealne miejsce dla duszy i ciała

twoja sesja.logo-kopia

Twoja Sesja, ekskluzywne sesje fotograficzne i metamorfozy dla kobiet,

Akcja „7 dni dla siebie”

Weź udział w naszej akcji podejmując proponowane wyzwanie i dodając komentarz pod każdym z artykułów dotyczących akcji. Najbardziej aktywne uczestniczki akcji, a przy tym autorki najciekawszych komentarzy, zostaną nagrodzone wyjątkowymi nagrodami.

Nagrody:

1 x Blender analogowy Ronic*

blender

*Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Obowiązek podatkowy ciąży na Laureacie, wygrywającym nagrodę. W celu dopełnienia formalności, należy skontaktować się z organizatorem. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy.


3 x zestaw produktów Feminum, składający się z:  Feminum, Feminum Fit i Feminum Aktiv

Nawilżające żele przywracające komfort miejsc intymnych.

feminum (1)


5 x szampon marki DENSON

Denson_logo

DENSON to wyjątkowy szampon, który dba o twoją skórę głowy i każdy etap wzrostu włosa . Zaczynając od mieszka włosowego, a kończąc na części keratynowej „włókna ” włosa. Masz wypadające włosy , po wielokrotnych zabiegach chemicznych ? Twoje „cebulki ” potrzebują pełnego odżywienia, dotlenienia i nawilżenia ? DENSON dostarczy Twoim włosom niezbędnych składników aby je odżywić i zapobiec ich wypadaniu. Masz wypadające włosy z powodów androgennych ? DENSON posiada składniki hamujące enzym 5 alfa reduktaza odpowiedzialny za łysienie tego typu. Masz problematyczną skórę głowy ? Zbyt suchą, zbyt łuszczącą ? A może odwrotnie, przetłuszczającą się ? DENSON posiada składniki dbające o komórki odpowiedzialne za nawilżenie i regulację sebum.

18766112_1680911012217916_7612712889129602987_n


3 x pięciodniowy dzienny catering na trenie Warszawy

fitbox (1)-kopia


5 x karnet na serię treningów w Strefie 3 w Warszawie

vouchery VacuaActiv

Karnet obejmuję serię 6 treningów na wybranych urządzeniu Vacu Activ w Strefie 3 w Warszawie.


LOGO Decathlon

Decathlon to międzynarodowy producent i dystrybutor odzieży oraz sprzętu sportowego. Misją Decathlonu jest umożliwianie jak największej liczbie ludzi czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu.  Swoje założenie: „Sport dla wszystkich – wszystko dla sportu” realizuje w Polsce, oferując swoje artykuły w 45 sklepach stacjonarnych i w sklepie online.

1 x torba fitness TRAINING SMALL DOMYOS

torba

2 x mata do jogi COMFORT 8mm DOMYOS

big_476fc627eeac43f7bc2fb5a12c6b75d0


5 x zestaw kosmetyków marki VIANEK, w skład, którego wchodzą:

  1. Wzmacniający tonik i płyn micelarny 2w1
  2. Nawilżający tonik-mgiełka do twarzy
  3. Nawilżający krem do twarzy na dzień
  4. Intensywnie odżywczy krem do twarzy na noc
  5. Łagodząca maseczka do twarzy
  6. Odżywcza maseczka-peeling do twarzy
  7. Ujędrniający żel pod prysznic
  8. Energetyzująco-detoksykujący peeling do ciała

vianek nagrody (1)

logo-vianek


Czas trwania akcji od 03.07.2017 do 09.07.2017. Ogłoszenie wyników 17.07.2017 na portalu www.ohme.pl

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.