Go to content

Woskowe wyzwanie. Tydzień trzeci, dzień #6

Fot. Pixabay / rootport / CC0 Public Domain / iStock

To już przedostatni dzień naszej listopadowej akcji #Bądźdobradlasiebie. Mamy nadzieję, że każda z was przez ten czas zrobiła więcej niż jedną dobrą rzecz tylko dla siebie, że poczułyście, że dawanie sobie odrobiny przyjemności jest bardzo ważne w naszym zaginionym życiu.

A jeśli jeszcze nie wzięłyście udziału w naszej akcji – macie okazję. Za chwilę podamy laureatki drugiego tygodnia, które nie dość, że zrobiły coś dla siebie, to jeszcze otrzymają od nas nagrody. Podobnie będzie z trzecim tygodniem.

Wiecie, jaki dzisiaj wieczór? Wieczór wróżb andrzejkowych, więc może poczuj się znowu jak dziecko. Przygotuj wieczorem wosk, klucz i miskę z zimną wodą. Zrób sobie z najbliższymi wigilię Andrzejek. Pobawcie się w przewidywanie tego, co powiedzą wam woskowe wróżby. Może będzie to impuls do zmian, do spojrzenia z uśmiechem na to, co jeszcze przed tobą.

 


 

Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Drugi trzeci: 24-30.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień trzeci:
    2 x  Sesja coachingowa ze specjalistką – Karoliną Cwaliną – przeczytaj więcej na Sexy zaczyna się w głowie.

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień trzeci – zobacz wszystkie zadania