Go to content

Co widzisz pierwsze na tym obrazku?

Fot. Fot. Screen z YouTube / 7-Second Riddles

Pierwsze wrażenie, pierwsze impulsy, decyzje podejmowane pod wpływem intuicji… Wszystko to prowadzi nas szczególnymi ścieżkami ku przeznaczeniu. „Tak widocznie miało być” mówimy, gdy realizujemy to, co podpowiada nam szósty zmysł. Spójrzcie przez chwilę na ten obrazek. Co waszym zdaniem wybija się na pierwszy plan? Co zauważyliście jako pierwsze?…

Jeśli najpierw zauważyłeś:

Syrenkę 

Jesteś optymistą, lubisz wychodzić – do ludzi i z domu, by chętnie spotkać się z innymi, by ich poznawać, ale przede wszystkim, by pokazać im siebie. Tego prawdziwego. Nie chcesz się zmieniać, dobrze ci z tym, jaki jesteś. Kochasz mocno i szczerze, nieco naiwnie. Zdarza się, że się w miłości pomylisz, rozczarujesz, ale dość szybko stajesz potem na nogi. Szkoda ci życia na smutki. Często oddajesz się marzeniom i planujesz – od razu na wielką skalę. Nie potrafisz ukrywać swoich emocji ani uczuć. Chciałbyś spotkać kogoś, kto zaakceptuje cię takim, jakim jesteś. W zamian za to, jesteś gotów kochać z całego serca. I wiernie.

Neptuna

Jesteś osobą cichą, introwertykiem o dość burzliwym życiu wewnętrznym. Choć emocje rozrywają cię od środka, masz olbrzymi problem z ich wyrażaniem. Miłość to dla ciebie cżęsto poświęcenie, czasem naprawdę zbyt duże. I cierpienie, bo  nierzadko wybierasz partnerów toksycznych, ale sam też nie jesteś „łatwy” w związku. Głównie dlatego, że masz problemy z komunikowaniem swoich potrzeb. Marzysz o kimś, kto zrozumie cię bez słów. Szukasz porozumienia dusz, tego, co wyjątkowe, magiczne. Ale wiążesz się z tymi, którzy borykają się z olbrzymimi problemami i liczą na to, że ich uratujesz. Niech ktoś uratuje w końu ciebie.


Na podstawie: 7-Second Riddles