Go to content

„Bo we mnie jest seks!”. Akcja „Oh!Mamo – jestem kobietą” wyzwanie #4

Fot. iStock

„Bo we mnie jest sek, gorący jak…” la la la la… no właśnie, gorący jak co? Dzisiejsze wyzwanie będzie bardzo trudne, bo będziecie musiały docenić same siebie! Praca, dom, dzieci, projekty, telefony… basta, pora odkryć na nowo własny seksapil! Co w sobie uważacie za „seksowne”. A może intrygujące?

Przyjrzyjcie się dziś sobie zupełnie inaczej, na nowo. Odkryjcie tę stronę waszej kobiecości. Bo seksapil, to nie wysokie szpilki i „fikuśna” bielizna, seksapil siedzi głęboko w nas. Trzeba tylko (i aż) pozwolić mu się ukazać w pełnej okazałości.

A może myślisz, że ta część ciebie już dawno schowała się gdzieś albo zgubiła? Oj, na to nie pozwalamy. Każda z nas ma w sobie coś wyjątkowego – i nie zawsze ma to związek z cielesnością. Może to twoje piegi na nosie, sposób w jaki przeczesujesz włosy albo to, jak uśmiechasz się nieśmiało, spojrzenie?

Co TY lubisz w sobie najbardziej? To co jest w tobie najbardziej seksownego?

Pamiętajcie, kobiecość nigdy nie umiera! Nie bójcie się – jesteście wspaniałe!

Akcja „Oh!Mamo – jestem kobietą”

Wyzwanie #4

Nasze czwarte wyzwanie to:

Napisz nam, co seksownego widzisz sama w sobie! Uwaga, seksapil nie zawsze kryje się tylko w naszej cielesności. To może sposób w jaki odgarniasz włosy, twój uśmiech, wszystko to, co TY sama w sobie kochasz, podziwiasz, lubisz!

Co trzeba zrobić?

Być z nami! Przez najbliższe dni będziemy zachęcać was pochylenia się nad sobą, do zrozumienia, że powinniśmy być dla siebie ważne, powinniśmy mierzyć się z własnymi lękami i ograniczeniami. Będziemy pytać, co dla was znaczy być kobietą, czym jest dla was kobiecość.  Bądźcie w tym czasie z nami i pod artykułami piszcie swoje komentarze.

Najfajniejsze komentarze, zwłaszcza tych najbardziej aktywnych uczestniczek po zakończeniu akcji nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na naszą konferencję „Oh!Mamo – jestem kobietą”, która odbędzie się 27. maja w Warszawie, w Fortach Mokotów, a dokładnie w Studio 99. .

Akcja trwa od 08.05.2017 do 22.05.2017 roku. Wyniki akcji zostaną opublikowane do dnia 24.05.2017 roku na stronie ohme.pl.

cp_przeskalowane_bold

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.