Go to content

Jak zrobić koka? Najlepsze triki znalezione w sieci

Jak zrobić koka? Najlepsze triki znalezione w sieci
Fot. iStock / PeopleImages

Modny, piękny i bardzo kobiecy. Ale jak go zrobić, żeby wyglądał równie efektownie, jak na zdjęciach z gazety? Dobry kok, to szybka i prosta fryzura. Przede wszystkim się jej  nie bójcie. Za wszystkimi kokami marzeń, skrywa się jakiś malutki trik.

💡Najprościej, jak tylko można 😉

Jak zrobić koka? Najlepsze triki znalezione w sieci

Fot. iStock / Alter_photo

Jeżeli nie wychodzi ci idealna kuleczka, odetchnij, idź do drogerii i kup za ok. 5-10 zł gąbkę do koków (fachowo zwaną wypełniaczem 😉 ), którą nakłada się na kucyk. Reszta to banał. Wystarczy naciągnąć na rozłożone na niej włosy drugą gumkę, a pozostałe włosy owinąć i podpiąć wsuwką. Gotowe.

Oczywiście wypełniacze możecie kupić w różnych kolorach, tak aby pasowały do waszego koloru włosów. Co jeszcze jest w nich fajnego? Można w nie śmiało wbijać wsuwki.

Trik nad triki: Ptaszki śpiewają, że gdy nie masz wypełniacza, a potrzebujesz go na wczoraj, można zrobić „domowy wypełniacz” rolując wokół własnej osi, a dokładnie ściągacza pończochową kolanówkę. Nie próbowałyśmy, ale kto wie. Najpierw należy odciąć końcówkę (czyli miejsce na palce), następnie zawinąć kolanówkę i utworzyć z niej „gniazdko”.Na pewno będzie trudniej wbić w nią wsuwki, ma ciaśniejszy splot.

JAK ZROBIĆ KOKA – Najlepsze triki znalezione w sieci?

4 sposoby od Szafeczka.com

3 KOKI Z 3 RODZAJÓW WŁOSÓW od Hairstyles (kokarda, z warkoczem, dla falowanych i pokręconych)

KOK ZAWIJAS ♡ DŁUGIE I ŚREDNIE WŁOSY od Hairstyles