Go to content

Serum do twarzy – Sesderma RETI AGE

Fot. Pixabay/ PublicDomainPictures / CC0 Public Domain

Jesienią warto podwójnie zadbać o dobrą kondycję naszej skóry. Ważne jest, aby nie dopuścić do jej przesuszenia biorąc pod uwagę fakt, że ogrzewane pomieszczenia nie są korzystne dla kondycji naszej cery. Na okres jesienno-zimowy firma Sesderma poleca wyjątkowy specyfik w postaci serum do twarzy Reti Age.

Podstawowym jego składnikiem jest witamina A oraz trzy formy retinolu. Na rynku jest wiele produktów z retinolem, ale żaden z nich nie zawiera aż trzech form tego składnika.

Formuła 3-retinol to innowacyjne rozwiązanie opracowane przez firmę Sesderma. Trzy formy retinolu –  retinol, retinyl, retinaldehyd – zawarte w jednym kosmetyku, pozwalają na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów oraz, co najważniejsze, nie powodują podrażnień i zaczerwienienia skóry, nawet u osób, które wcześniej nie stosowały produktów z retinolem. Dodatkowo dzięki połączeniu witaminy A z takimi składnikami jak koktajl antyoksydacyjny czy kwas hialuronowy serum Reti Age zapewnia działanie przeciwstarzeniowe, nawilżające oraz łagodzące. Zastosowanie nanotechnologii w jego produkcji sprawia, że substancje aktywne, zamknięte w nanosomach, docierają nawet do najgłębszych warstw skóry.

Stąd wyjątkowość tego kosmetyku.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Korzyści ze stosowania  serum Reti Age:

redukcja zmarszczek,

zwiększenie jędrności skóry,

poprawa gęstości skóry,

poprawa kolorytu skóry,

zwiększenie nawilżenia, napięcia i ochrony,

zmniejszenie przebarwień.

Reti Age Serum przeciwzmarszczkowe (30 ml) 154,69 zł

www.sesderma.pl


Artykuł powstał we współpracy z www.sesderma.pl