Uroda

Serum do twarzy – Sesderma RETI AGE

Redakcja
Redakcja
15 listopada 2015
Fot. Pixabay/ PublicDomainPictures / CC0 Public Domain
 

Jesienią warto podwójnie zadbać o dobrą kondycję naszej skóry. Ważne jest, aby nie dopuścić do jej przesuszenia biorąc pod uwagę fakt, że ogrzewane pomieszczenia nie są korzystne dla kondycji naszej cery. Na okres jesienno-zimowy firma Sesderma poleca wyjątkowy specyfik w postaci serum do twarzy Reti Age.

Podstawowym jego składnikiem jest witamina A oraz trzy formy retinolu. Na rynku jest wiele produktów z retinolem, ale żaden z nich nie zawiera aż trzech form tego składnika.

Formuła 3-retinol to innowacyjne rozwiązanie opracowane przez firmę Sesderma. Trzy formy retinolu –  retinol, retinyl, retinaldehyd – zawarte w jednym kosmetyku, pozwalają na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów oraz, co najważniejsze, nie powodują podrażnień i zaczerwienienia skóry, nawet u osób, które wcześniej nie stosowały produktów z retinolem. Dodatkowo dzięki połączeniu witaminy A z takimi składnikami jak koktajl antyoksydacyjny czy kwas hialuronowy serum Reti Age zapewnia działanie przeciwstarzeniowe, nawilżające oraz łagodzące. Zastosowanie nanotechnologii w jego produkcji sprawia, że substancje aktywne, zamknięte w nanosomach, docierają nawet do najgłębszych warstw skóry.

Stąd wyjątkowość tego kosmetyku.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Korzyści ze stosowania  serum Reti Age:

redukcja zmarszczek,

zwiększenie jędrności skóry,

poprawa gęstości skóry,

poprawa kolorytu skóry,

zwiększenie nawilżenia, napięcia i ochrony,

zmniejszenie przebarwień.

Reti Age Serum przeciwzmarszczkowe (30 ml) 154,69 zł

www.sesderma.pl


Artykuł powstał we współpracy z www.sesderma.pl


Uroda

Rozwiązanie konkursu „Sposób na jesień”

Redakcja
Redakcja
15 listopada 2015
Fot. Flickr/Hernán Piñera / CC BY-SA
 

Dziękujemy, że zdradźcie nam swoje niezawodne sposoby na jesienną niepogodę, na poprawianie nastroju i formy, gdy wszyscy dookoła kichają i marudzą. Jak zwykle wykazaliście się kreatywnością, wiedzą i poczuciem humoru – naprawdę to doceniamy. Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze, a nagrody będą dodatkową wisienką na torcie.

Razem z firmą „MGD” z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców naszego konkursu.

Laureaci:

 1. Ewa Grzelak
 2. Joanna Fijałkowska
 3. Mariolka Kwiatuszek
 4. Marta Gawrońska
 5. Wiola Bartkiewicz
 6. Marta Z.
 7. Kamila Łabutka
 8. Natalia Skolarus
 9. Krystian Kikan Berliński
 10. Kasia Bieleń

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników (czekamy do 23.11.2015). Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie :).

Nagrody:

10 x zestaw nagród, składający się z:

1x Plusssz Zizzz Zelki

2x Plusssz Zizzz gumy

3x Plusssz Zizzz musujące

2x Verbascon

2x Verbascon Kids

2x Plusssz Magnez Skurcz

2x Plusssz Żelazo

2x Plusssz Żeń-szeń

2x witamina C 1000 mg

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj


Uroda

Krem pod oczy też może być innowacyjny. 3-retinol Sesderma RETI AGE

Redakcja
Redakcja
15 listopada 2015
Zaawansowany krem pod oczy może zdziałać cuda.
Fot. Pixabay/ Unsplash / CC0 Public Domain

Reti Age to nowatorska linia kosmetyków przeciwstarzeniowych, opartych na trzech formach zbawiennego dla skóry retinolu. Jednak Reti Age to nie tylko „potrójne odmłodzenie”, ale też bezpieczeństwo. Zawarty w kosmetykach retinol nie uczula i nie powoduje podrażnień skóry. Dodatkowo, dzięki zaawansowanej technologii opartej na nanosomach, witamina A zawarta w Reti Age wnika do głębszych partii skóry.

Reti Age Krem pod oczy

Fot. Materiały prasowe

Podstawowym składnikiem tego produktu jest retinol, a dokładnie 3-retinol, innowacyjne rozwiązanie opracowane przez firmę Sesderma. Trzy formy retinolu –  retinol, retinyl, retinaldehyd – zawarte w jednym kremie, pozwalają na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów w dziedzinie usuwania zmarszczek oraz, co najważniejsze, nie powodują podrażnień i zaczerwienienia skóry, nawet u osób, które wcześniej nie stosowały produktów z retinolem. Dodatkowo dzięki połączeniu witaminy A z takimi składnikami jak czynniki wzrostu, koktajl antyoksydacyjny czy kwas hialuronowy  Reti Age zapewnia działanie przeciwstarzeniowe, łagodzące i przeciwzapalne. Zastosowanie nanotechnologii sprawia, że substancje aktywne, zamknięte w nanosomach, docierają nawet do najgłębszych warstw skóry.

Dlaczego linia Reti Age jest wyjątkowa?

Na rynku jest wiele produktów z retinolem, ale żaden z nich nie zawiera aż trzech form tego składnika. Dwie tak, ale nie trzy. To sprawia, że Reti Age jest wyjątkowy – mówi Aneta Walczak, kosmetolog Sesdermy.

Najlepsze efekty gwarantuje stopniowe zwiększanie dawki retinolu, tzw. retinizacja skóry, dlatego też linia kosmetyków Reti Age marki Sesderma oparta jest aż na trzech formach retinolu, zawartych w jednym produkcie. Dzięki temu uwalnianie ich w skórze następuje w różnym czasie i jest ciągłe (retinol), znacznie przedłużone (retinyl), oraz gwarantuje natychmiastowe (retinaldehyd) i silne działanie przeciwstarzeniowe. Sprawia to, że retinol zawarty w linii Reti Age nie powoduje podrażnień i jest bezpieczny dla skóry, co potwierdzają badania laboratoryjne. Dodatkowo, stosując Reti Age, nie ma konieczności zmiany kremu na taki o większym stężeniu retinolu.

Nanotechnologia, zastosowana w kremach i serum Reti Age, pozwala na dotarcie składników czynnych do głębszych warstw skóry, a ich zamknięcie w pęcherzykach lipidowych ogranicza skutki uboczne.

Korzyści ze stosowania Reti Age:

 • redukcja zmarszczek,
 • zwiększenie jędrności skóry,
 • poprawa gęstości skóry,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • zwiększenie nawilżenia, napięcia i ochrony,
 • zmniejszenie przebarwień.

Reti Age Krem pod oczy (15 ml) 143,91 zł

Więcej informacji na stronie www.sesderma.pl


Artykuł powstał we współpracy z www.sesderma.pl


Zobacz także

Nowoczesna i kompleksowa pielęgnacja męskiej skóry

Jak namalować kreskę eyelinerem?

Jak namalować kreskę eyelinerem? Zrób sobie kocie oko (i nie tylko)

Premiera kolekcji znanej Influencerki Wersow z marką Makeup Obsession – hit czy kit?