Go to content

Podsumowanie akcji „14 dni dla mojego ciała”

Fot. iStock / vadimguzhva

Gdy rozpoczynałyśmy naszą akcję, napisałyśmy, że to, co jest najważniejsze w zmianach, to motywacja do nich, cel, który nas przez nie poprowadzi… „Przede wszystkim… dla siebie – nigdy po to, by coś komuś udowodnić”.

Dziękujemy, że przez cały czas tak aktywnie uczestniczyłyście w wyzwaniach, pokazałyście i udowodniły – sobie samym, że warto o siebie zadbać. A proste pielęgnacyjne czynności, mogą być nie tylko troską o ciało, ale i pierwszym krokiem, żeby sobie przypomnieć o swoich potrzebach.

„14 dni dla mojego ciała” – to na tyle mało, by rozsądnie zaplanować, a potem zrobić „coś” dla siebie – i wystarczająco dużo, by poczuć, że to nasze działanie ma sens, że warto!

Jeszcze raz serdecznie wam dziękujemy! Jesteście cudowne!

Dziękujemy również naszemu partnerowi, marce evrēe, za wspaniałe nagrody! Niech wasze 14 dni dla ciała nigdy się nie kończy! Powodzenia!

Evree grey Logo+claim

A nagrody wędrują do…

Laureatki:

 1. Martyna Hinz 
 2. Anna Ochrymczuk
 3. Krystyna Smuga 
 4. Bożena Sil
 5. Karolina Sil 
 6. Bożena Olejarz
 7. Patrycja Piasecka
 8. Patrycja Koźlik
 9. Magdalena Żuk 
 10. Beata Maćkowiak 

Laureatkom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

Dla każdej z pań – zestaw Super Slim, w którego skład wchodzi:

 • SUPER SLIM MODELUJĄCY OLEJEK DO CIAŁA,
 • SUPER SLIM NAWILŻAJĄCY OLEJEK DO MYCIA CIAŁA
 • SUPER SLIM WYGŁADZAJĄCY CUKROWO-SOLNY PEELING DO CIAŁA
Olejek-do-ciała-SS Super Slim Peeling Super Slim Olejek Prysznic

Super Slim

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.