Go to content

Magiczny sposób na zmarszczki pod oczami. Akcja „Bądź piękna każdego dnia”. Dzień #26 [16.05.]

Magiczny sposób na zmarszczki pod oczami
Fot. Flickr / Milán Auman / CC BY-SA

Dziś pomysł na szybką, ekspresową maseczkę. Czuły kobiecy punkt: delikatna skóra pod oczami. Nie potrzebujesz fortuny, żeby była napięta  i gładka.

Regularnie stosuj maseczkę z marchwi i jajka. Marchewka to naturalne źródło retinolu – najlepszego składnika zapobiegającego zmarszczkom. W jajku są z kolei witaminy i proteiny, które ujędrniają skórę.

Jak ją zrobić?

Potrzebujesz: jednej marchewki drobnostartej, białka z jednego jajka, 1 łyżki żelu aloesowego (żel aloesowy kupisz w każdym sklepie zielarskim).

Białko, marchewkę i żel aloesowy ubij mikserem, potem nałóż maseczkę pod oczy i na powieki. To co ci zostanie – wsmaruj w twarz. Trzymaj około 20 minut. Potem delikatnie zmyj wacikiem kosmetycznym albo wilgotnym ręcznikiem.

Akcja „Bądź piękna każdego dnia”

Do 18 maja będziemy codziennie umieszczać dla was wpisy dotyczące urodowych wyzwań. Będziemy was namawiać do odrobiny szaleństwa, do zadbania o to, by wasza uroda była tej wiosny widoczna w wyjątkowy sposób.

Co trzeba zrobić? Pod codziennym wpisem dotyczącym naszej akcji zamieść komentarz, w którym napiszesz, co takiego dzisiaj zrobiłaś dla swojej urody. Najciekawsze z komentarzy zostaną nagrodzone.


A poniżej na zachętę przypominamy o wyjątkowych nagrodach ufundowanych przez BaByliss.

Depilator IPL

Depilator IPL BaByliss | Akcja "Bądź piękna każdego dnia"

Mat. prasowe

Prostownicę 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Lokówkę

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Czas trwania: 20.04.2016 – 18.05.2016. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 27.05.2016

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wyzwania w naszej akcji


źródło interia.pl