Go to content

To prawdopodobnie najpiękniejszy kalendarz adwentowy tej zimy!

Fot. Materiały prasowe

Przyznajemy, takiego kalendarza na rynku jeszcze nie widziałyśmy! To limitowana wersja produktu, w której znajdziecie wszystkie, niezbędne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Ogromny zestaw zawiera kosmetyki w niepowtarzalnych, szklanych opakowaniach zarówno do pielęgnacji twarzy, ciała, jak i włosów.  To aż 24 mini produkty o pojemności od 10 do 40 ml, które z całą pewnością wystarczą nam jeszcze długo po Świętach! .

Fot. Materiały prasowe

W zestawie znajdują się zarówno dobrze znane już, kultowe kosmetyki marek: SYLVECO, VIANEK, BIOLAVEN, ROSADIA, DUETUS, OLEIQ, czy ALOESOVE, jak i tegoroczne nowości. Minimalistyczne opakowanie i bogata zawartość pachnących kosmetyków sprawia, że kalendarz naturalnej pielęgnacji będzie wspaniałym pomysłem na prezent, lub po prostu doskonałą przedświąteczną motywacją do wdrożenia systematycznej pielęgnacji. Forma kalendarza jest doskonałą motywacją, by poświęcić sobie kilka minut dziennie – codziennie 😊

W skład kalendarza wchodzą:

Fot. Materiały prasowe

Produkt jest w wersji limitowanej, jego ilość jest ograniczona, dlatego z nieukrywanym zachwytem rekomendujemy ten zestaw, bo to prezent (nareszcie) idealny!

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Sylveco