Go to content

Konkurs „Piękno jest kobietą”

Fot. Flickr / Tenderness / CC BY

Czego nie lubisz w swoim wyglądzie? Czy zaczynasz tworzyć właśnie w swojej głowie dłuuugą listę? A co w sobie lubisz najbardziej? Zastanawiasz się, hmm trwa to już dosyć długo… i? Większość z nas wiecznie goni za ideałem piękna, gubiąc po drodze to, co w nas naprawdę piękne i cudowne. TO nie musi pasować do najnowszej okładki Sports Illustrated, nie musi być dość wysokie czy chude, płaskie czy gładkie. Nasze piękno nie jest definicją z encyklopedii. „Piękno jest kobietą”. Nigdy o tym nie zapominajcie. Razem z firmą Holbex serdecznie zapraszamy Was do odkrycia swojej pięknej kobiecości na nowo.

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu napisz, co jest w tobie – dla ciebie najpiękniejsze. Co w sobie lubisz najbardziej i dlaczego?
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

W komentarzu, pod tym artykułem napisz, co jest w tobie – dla ciebie najpiękniejsze. Co w sobie lubisz najbardziej i dlaczego?

Nagrody

Nagroda I stopnia

5 x zestaw nagród, składający się z:

Kuracji VITAPIL®: VITAPIL® Profesjonalny Lotion oraz VITAPIL® tabletki (60 tabl.)

image001Bestsellerowej książki Krzysztofa Gojdzia „Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej”

 

Nagroda II stopnia

5 x zestaw nagród, składający się z: Kuracji VITAPIL®: VITAPIL® Profesjonalny Lotion oraz VITAPIL® tabletki (60 tabl.)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Konkurs trwa od 17.11.2015 do 02.12.2015 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 09.12.2015 roku.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj czy Kuracja VITAPIL® jest skuteczna: Jakie działanie mają suplementy na poprawę stanu włosów? Chcesz wiedzieć, zapytaj kobietę

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj