Go to content

Dzień #24. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Pixabay/rhythmuswege / CCO

Przecież dbając o ciało nie zawsze chodzi o to, by dbać o nie poprzez sport. A taki masaż? Może to dobry sposób na powrót do formy i na złapanie energii. Rozejrzyjcie się za salonem masażu, zapiszcie się na masaż i pozwólcie, by ktoś zadbał o wasze ciało, które się zrelaksuje, odpocznie, nabierze nowych sił do działania i pozwoli unieść kolejny dzień i sprostać wszystkim obowiązkom.

Przecież odrobina przyjemności nikomu nie zaszkodzi.


I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO