Go to content

Dzień #2. „Zadbaj o siebie naprawdę” #SlimemGO

Fot. Pixabay / Unsplash / CC0 Public Domain

Dziś Dzień Kobiet. Zróbcie sobie najlepszy prezent na świecie – coś od siebie, dla siebie!

Wybierz się wieczorem na spacer! Gdzie? Nie, nie napiszemy, że obojętnie gdzie! Niech to będzie miejsce, z którym wiąże się jakieś miłe wspomnienie. Może park, w którym bawiłaś się jako dziecko albo drzewo, pod którym całowałaś się z pierwszym chłopakiem, rynek na którym oglądałaś gwiazdy z kimś ważnym? A po powrocie do domu zafunduj sobie relaks pod prysznicem i… peeling! Dopieść dziś swoje ciało, z każdej strony – w końcu to twoje święto!

Jesteśmy kobietami, jesteśmy tego warte.

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

 

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.