Go to content

Dzień #10. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Picjumbo / Victor Hanacek / CC0 Public Domain

Wczoraj śnieg – dzisiaj słońce. A więc korzystamy z łaskawości pogody. Koniecznie. Nasza propozycja na dziś, to…

Marszobieg. Jeżeli nie masz czasu w  ciągu dnia, zaplanuj koniecznie na wieczór. Nie musisz się spieszyć ani stawiać sobie nie wiadomo jakich poprzeczek. Jeżeli nie biegasz lub nie cierpisz tej formy aktywności, wybierz się się na spacer bardzo szybkim krokiem. Zaplanuj, co jakiś czas podczas marszu, krótkie odcinki biegu. Tyle, ile uważasz za stosowne. To naprawdę dobra wprawka do biegania. Wyznaczaj sobie realne i motywujące cele – po ludzku pobiegnij do pierwszego drzewa, do następnego zakrętu – tak byś cel miała w zasięgu wzroku. Po prostu. A potem odpocznij maszerując dalej.

Powodzenia! Twoje ciało ci podziękuję (a jeśli ci się spodoba, za jakiś czas bieganie może okazać się dużo bardziej atrakcyjne).


I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.