Go to content

Domowa pielęgnacja skóry, oparta na „efekcie skalpela”. Musisz poznać to serum!

Fot. iStock / JANIFEST

Powiedzieć o kobietach, że lubią dbać o swój wygląd to zdecydowanie za mało. My nie chcemy być jedynie zadbane, chcemy czuć się pięknie i komfortowo we własnej skórze, każdego dnia. Niezależnie od tego, czy wychodzimy po zakupy na miasto, odbieramy dziecko ze szkoły czy szykujemy się na wielki bal. Piękno jest w nas, a naszym zadaniem jest wydobycie go na zewnątrz, w pełnej okazałości.

Można tego dokonać bez popadania ze skrajności w skrajność. Bywa, że kobiety chcąc uchwycić w sobie ten niezwykły pierwiastek, zapominają, gdzie leży granica, której nie powinno się przekraczać. Wszystko, co zostało pomyślane dla naszego dobrego samopoczucia i świeżego wyglądu jest warte uwagi. Jednak, zamiast sięgać bez zastanowienia po ciężką artylerię i szukać kolejnych klinik medycyny estetycznej, zatrzymajmy się na chwilę i sprawdźmy, jakie możliwości oferuje świat badań kosmetologicznych, koncentrujących się na zapobieganiu starzenia się skóry.

Badania kosmetologiczne, które spełniają marzenia o młodym wyglądzie

Sięgając po zaawansowane technologicznie kosmetyki, nie powinnyśmy wierzyć na słowo o ich zbawiennym działaniu na skórę. Mądrzej zaufać badaniom, które wykazują w jednoznaczny sposób bezpieczne i skuteczne działanie specyfików pielęgnujących skórę. Pewność wymaga pewnych nakładów finansowych, które zwracają się dzięki efektom. Krem czy serum, jakie proponują firmy kosmetyczne, powinny być oparte na innowacyjnych pomysłach i sprawdzonych technologiach. Trudno sobie wyobrazić produkcję rzeczywiście skutecznego kremu do skóry, w maleńkiej kuchni, przy wykorzystaniu 3 pospolitych składników. Jednak, gdy współpracują ze sobą specjaliści z dziedzin takich jak chirurgia plastyczna, dermatologia, biochemia, toksykologia, mikrobiologia oraz technologia postaci leku, nie może być mowy o błędach i rozczarowaniu wśród zainteresowanych kobiet.

Produkty „New Generation”

Nowa generacja produktów do pielęgnacji twarzy jest bardzo obiecująca z kilku względów. Do produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie i przełomowe odkrycia w dziedzinie badań nad skórą. Receptury produktów ulepszane są na bieżąco, co gwarantuje ich najwyższą z możliwych efektywność. W dodatku, gdy produkt posiada certyfikat  TüV, gwarantowane jest zastosowanie w nim jedynie najlepszych substancji czynnych w możliwie maksymalnym stężeniu, przy maksymalnej tolerancji przez skórę oraz ścisłe przestrzeganie tych zasad.

Przykładem producenta, który dba o najmniejszy szczegół podczas produkcji i wykorzystania innowacyjnych składników w recepturach kosmetyków, jest niemiecka marka MBR — Medical Beauty Research. Nie stosuje ona w swoich kosmetykach: parabenów, sztucznych barwników ani też sztucznych substancji zapachowych. Produkty MBR skutecznie wspomagają metody i efekty medycyny estetycznej i plastycznej.

Inteligentny system pielęgnacji MBR

Marka MBR opracowała z myślą o kobietach inteligentny system pielęgnacji, który optymalizuje osiągane efekty. Dzięki tej koncepcji można spodziewać się poprawienia odporności i napięcia skóry, wymodelowanych konturów, równomiernie gładkiej skóry i młodzieńczej promienności. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu trzech zasad:

  • Otwieranie — czyli przygotowanie górnej warstwy skóry na późniejszą aplikację preparatów z substancjami biologicznie aktywnymi.
  • Odżywianie —  dostarczanie substancji biologicznie aktywnych, zależnie od potrzeb skóry
  • Zamykanie — stabilizacja efektu, ochrona i nawilżenie skóry.

Płynny skalpel, który spełnia marzenia o promiennym wyglądzie 

Jednym z elementów proponowanego systemu pielęgnacji, jest odżywiający LIQUID SURGERY SERUM (płynny skalpel). Jest to najbardziej ekskluzywne i efektywne serum na rynku, wysokoskoncentrowany koktajl unikatowych substancji aktywnych.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Intensywne serum do pielęgnacji skóry stworzono, by zapewnić skórze natychmiastowy, odczuwalny efekt liftingu i wygładzenia. Serum jako dodatkowy zastrzyk energii dla szarej, zmęczonej, pozbawionej jędrności skóry, wzmacnia syntezę kolagenu i elastyny. W widoczny sposób wygładza zmarszczki a skóra zyskuje jędrność i wytrzymałość. Intensywnie nawilża i zwiększa zdolność wiązania wody w skórze. Przeciwdziała procesowi starzenia skóry dzięki unikatowemu składnikowi, przyspiesza przemianę tlenu w komórkach. Serum polecane jest także celem maksymalnego wykorzystania dobrodziejstw zabiegów medycyny estetycznej, jako podtrzymanie efektu zabiegu estetycznego.

Serum jest najnowocześniejszym i  najbardziej efektywnym produktem, który w trwały sposób zmniejsza widoczność zmarszczek i zagęszcza skórę. Zapewnia też trwałe nawilżenie i odżywienie skóry. Dotlenia ją i ułatwia usuwanie toksyn. Skóra wydaje się młodsza, świeższa, promieniejąca.

Jego zastosowanie nie jest kłopotliwe — rano i wieczorem należy nałożyć serum na twarz, szyję, dekolt i lekko wmasować. Nie jest wymagane zastosowanie kremu.

Uwaga! Serum jest wyjątkowym produktem i by cieszyć się jego działaniem, należy złożyć odpowiednie zamówienie. Serum zostanie przygotowane specjalnie dla osoby zamawiającej po 2 tygodniach.

Wszystkie kosmetyki marki MBR są dostępne wyłącznie w perfumeriach Douglas i na douglas.pl.

Wpis powstał przy współpracy marki MBR