Go to content

Boska szminka z kwiatami. Kosmetyczny hit z Azji, o którym marzą Europejki

Fot. Instagram/kailijumei.lipsticks

Świat kobiecych kosmetyków widział już wiele. Suchy szampony, lakier do paznokci w sparyu, zieloną szminkę. Teraz przyszedł czas na podbój kosmetycznego świata, absolutnie zachwycającą nowością z Azji. 

Teraz na rynku wschodnim furorę robi kolejny azjatycki pomysł, na niezwykły w formie i właściwościach kosmetyk. Tym razem jest to szminka z … kwiatem!

Brzmi dziwnie? Nie, nie chodzi o jej składnik, ale o zatopiony w przezroczystej masie pomadki kwiatek. Jest to rewelacyjnie prezentujący się pomysł chińskiej marki Kailijumei, który swoim wyglądem robi duże wrażenie. To małe i praktyczne dzieło sztuki, na pierwszy rzut oka wygląda jak przezroczysty balsam do ust, tyle, że podczas aplikacji na usta zmienia swój kolor! Jego odcień ulega zmianie na skórze pod wpływem jej temperatury i pH.

Szminki okazały się być absolutnym hitem w Chinach i zniknęły z rynku natychmiast. Kailijumei umożliwiło składanie zamówień w przedsprzedaży kolejnej kolekcji, w cenie 30 dolarów za tę niezwykłą szminkę.

Niestety, szminka z kwiatem nie jest dostępna na zachodnim rynku, choć może w przyszłości i to ulegnie zmianie. Miałybyście ochotę na takie cudeńko?


źródło: glamour.pl, instagram