Go to content

5 powodów, dla których powinnaś wybrać się na profesjonalny masaż twarzy

5 powodów, dla których powinnaś wybrać się na profesjonalny masaż twarzy

Właściwa pielęgnacja twarzy to fundament zdrowego i młodego wyglądu skóry. Stanowi ona swego rodzaju inwestycję na przyszłość, ponieważ odpowiednie dbanie o cerę opóźnia jej procesy starzenia. Jedną z nowych, bardzo skutecznych metod pielęgnacji skóry twarzy są profesjonalne masaże. Poznaj 5 powodów, dla których warto zapisać się na taki zabieg już teraz!

Profesjonalny masaż twarzy z wykorzystaniem dedykowanych produktów, które nie są komedogenne i nie zapychają porów, stanowi remedium na poprawę elastyczności skóry. Należy jednak pamiętać, że jego skuteczność zwiększa się, gdy wykonywany jest regularnie. Jeśli jesteś z Warszawy to koniecznie odwiedź studio FIT FOR FACE. Dlaczego warto?

  1. Likwidacja zmarszczek

Masaż twarzy to rodzaj pielęgnacji skóry, który zarówno relaksuje, jak i pomaga w redukcji zmarszczek. Poprzez stymulację krążenia krwi zwiększa ilość dostarczanych do komórek skóry składników odżywczych i tlenu. Dzięki poprawie napięcie mięśni, wygładza również istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

  1. Zmniejszenie opuchlizny 

Codziennie budzisz się z opuchniętą buzią? Powodem tego może być zastój limfy. Doskonale poradzi z nim sobie profesjonalny masaż twarzy, który pomoże w pozbyciu się zalegającej wody i toksyn, co znacznie poprawi wygląd Twojej skóry, szczególnie w okolicach oczu. 

  1. Rozluźnienie mięśni twarzy

Delikatne stymulowanie tkanek pobudza krążenie krwi, co przekłada się na zwiększenie efektywności dostarczania skórze składników odżywczych oraz usuwania toksyn. Dlatego też regularnie wykonywany masaż twarzy stanowi doskonały sposób na zachowanie jędrności i elastyczności cery na dłużej. 

  1. Stymulacja produkcji kolagenu

Profesjonalny masaż twarzy wpływa także na zwiększenie produkcji kolagenu, czyli białka odpowiedzialnego za jędrność skóry. Należy pamiętać, jego produkcja maleje wraz z wiekiem, a regularnie wykonywany masaż pomaga odbudować utraconą elastyczność i zapobiega powstawaniu zmarszczek.

  1. Zwiększenie wchłanialności produktów pielęgnacyjnych

Jak już wspominaliśmy, masaż twarzy poprawia krążenie krwi. Ale czy wiedziałaś, że to z kolei zwiększa wchłanialność kosmetyków? Wszystkie cenne składniki zawarte w Twoich ulubionych produktach pielęgnacyjnych będą lepiej się wchłaniały. Twoja skóra stanie się bardziej podatna na nawilżenie i odżywienie, co przełoży się na zdrowszy i młodszy wygląd. 

Profesjonalna siłownia dla twarzy w Warszawie

Siłownia dla twarzy? Tak, ponieważ przy pomocy najskuteczniejszych masaży trenujemy mięśnie twarzy. Masaż twarzy to zarówno dbałość o wygląd, jak i również o samopoczucie. Wizyta w studio stanowi doskonały sposób na relaks. Specjaliści z warszawskiego FIT FOR FACE dokładają najwyższych starań, by wszystkie Klientki były zadowolone. W trosce o nie przygotowali autorskie techniki masażu. 

5 powodów, dla których powinnaś wybrać się na profesjonalny masaż twarzy

Za jakość usług w studio odpowiada główna założycielka sieci – Olena Romanova, która jest kosmetologiem z wykształceniem medycznym. Bazuje ona na 30-letnim doświadczeniu na rynku europejskim i japońskim, podczas którego poznała około 30 rodzajów masaży i ponad 100 indywidualnych technik. FIT FOR FACE wykorzystuje autorskie techniki masaży, opracowane przez Olenę, które łączą w sobie: masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, plastyczny, rzeźbiarski, mięśniowo-powięziowy czy kobido. Łącząc powyższe rodzaje masaży z autorskim opracowaniem Oleny Romanovej, studio dobiera rodzaj masażu indywidualnie dla każdego Klienta, w zależności od stanu jego skóry i jej problemów. Spróbuj, a zakochasz się od pierwszego dotyku. 

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://fit-for-face.com/pl/ 

Materiał partnera