Go to content

TOP nowości prezentowe od RUSSELL HOBBS. Prezentownik Oh!me 2018

Mikołajki i Święta coraz bliżej, dlatego warto skorzystać z informacji na temat tego, co ciekawego wybrać z oferty Russell Hobbs w prezencie dla bliskiej osoby. Przygotowaliśmy podsumowanie TOP 5, czyli listę produktów, które cieszą się uznaniem klientów i na pewno sprawią radość obdarowywanym.

ONE TEMP

Od dziś będziecie mogli zapomnieć o sortowaniu prania i zmianach temperatury żelazka.

Posiadające jedną temperaturę One Temperature, optymalne do prasowania każdego rodzaju tkaniny, od jeansów, po jedwab będzie idealnym prezentem dla osób nie lubiących prasować, bądź mężczyzn, którzy po kilku latach wciąż nie potrafią sobie poradzić z ustawieniem prawidłowej temperatury żelazka.

🎁Obejrzyj prezent🎁

CZAJNIK INSPIRE

Jeżeli dzień zaczynacie od aromatycznej kawy, to Czajnik Inspire  będzie Waszym idealnym sprzymierzeńcem. Oprócz stylowego, przyciągającego wzrok designu, czajnik oferuje mnóstwo nowoczesnych funkcji. Niezależnie od tego, czy działacie w porannym pośpiechu i potrzebujecie porannej kawy przed rozpoczęciem dnia, czy chcecie umilić dzień swojej połówce podając kawę do łóżka, to wykorzystując funkcję szybkiego gotowania dla 1, 2 lub 3 filiżanek macie gwarancję zagotowania dokładnie tyle wody ile w danym momencie potrzebujecie.

🎁Obejrzyj prezent🎁

LINIA LUNA COOPER

Surowa, oszczędna w formie, minimalistyczna, a przede wszystkim funkcjonalna – taka jest najnowsza kolekcja Luna marki Russell Hobbs, której warto poświęcić chwilę uwagi. Pięknie zaprojektowana i idealnie odpowiadająca na potrzeby miłośników minimalizmu oraz stylu industrialnego, jest idealna dla wszystkich, którzy do tej pory nie potrafili dobrać do wnętrz swoich domów, loftów i mieszkań idealnie pasujących sprzętów AGD. Kolekcja składa się z funkcjonalnego tostera, czajnika oraz ekspresu do kawy.

🎁Obejrzyj prezent🎁

LINIA RETRO FOODPREP

W kolekcji Russell Hobbs Retro producentowi udało się połączyć współczesną funkcjonalność urządzeń kuchennych z rewelacyjną stylistyką retro. Kolekcja Foodprep składa się blendera ręcznego, miksera ręcznego, blendera kielichowego, robota kuchennego. Idealne dla osoby posiadającą kuchnie w stylu vintage oraz uwielbiającej gotować.

🎁Obejrzyj prezent🎁

BLENDER MIX&GO

Brak czasu to główny powód rezygnacji z przygotowywania koktajli, dlatego polecamy skorzystać z przenośnych blenderów, do których wystarczy wrzucić warzywa i owoce, zblendować je, a następnie zakręcić i ruszyć w drogę. To idealna propozycja dla osób lubiących aktywny i zdrowy tryb życia.

🎁Obejrzyj prezent🎁