Go to content

To spotkanie z drugim człowiekiem czyni nasze życie wyjątkowym. Akcja „Miłość to spotkania”

Akcja "Miłość to spotkania"
Fot. iStock / AzmanL

Kim i gdzie byśmy byli, gdyby nie ludzie, których spotkaliśmy. Ile emocji, ile uczuć nie stałoby się nigdy naszym udziałem, gdyby na naszej drodze pewnego dnia nie stanął właśnie ten człowiek. To jedno spotkanie nas odmieniło, zainspirowało, pokazało, w którą stronę chcemy podążać i z kim.

Wiele takich osób spotkałam w swoim życiu. Jedni pojawiali się na chwilę, inni na dłużej, każda z nich dała mi nieprawdopodobnie dużo… Lubię wracać pamięcią do tych spotkań, bo przecież miłość to spotkania…

Pamiętam blondyna o blond oczach i kręconych włosach, dzięki któremu po raz pierwszy kochałam. Pamiętam wysokiego bruneta poznanego w jakieś wakacje, który tak, jak się skończyły, tak i on zniknął z mojego życia – jakoś tak naturalnie. Ale tych oczu brązowych nie zapomnę i tego, że nauczył mnie, że ludzie w naszym życiu pojawiają się i odchodzą, a najważniejsze, to zrozumieć dlaczego się pojawili. Wyciągnąć z tych spotkań wszystko, co najlepsze dla nas, zobaczyć, co otrzymaliśmy. Bo przecież nie tylko smutek i łzy rozstań, rozpacz niepamięci, żal po tym, co nieodwracalne i już nie wróci…

Miłość, którą dostajemy w spotkaniach z innymi ludźmi, jest najpiękniejszym prezentem, jaki mogliśmy otrzymać. To ona nas kształtuje, choć często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele takim spotkaniom zawdzięczamy. Wakacje to czas, kiedy wracają wspomnienia, kiedy sięgamy pamięcią do takich spotkań. Przecież nie tylko wielkich miłości, ale też wakacyjnych przygód, nie tylko mężczyzn, ale też kobiet, których spotkanie wywarło na nas ogromne wrażenie. Dlatego postanowiliśmy wraz z wami powspominać, usłyszeć historie waszych wyjątkowych spotkań, które wpisują się w naszą akcją „Miłość to spotkania”.

Bo to miłość do innych, miłość do samego siebie, miłość, która naradza się na nowo, ta jedna jedyna i ta kolejna, która zajmuje w naszym sercu ważne i wyjątkowe miejsce. Jakich ważnych dla was spotkań wy doświadczyliście? O jakich zapomnieliście, a teraz właśnie wróciły do was obrazy…? To może być niezwykły czas refleksji, uśmiechu i wzruszeń, które chcielibyśmy z wami dzielić.

Dlatego zachęcamy – piszcie do nas, piszcie o tych ludziach, których kiedyś spotkaliście, których spotykacie nadal. Napiszcie, jak wyjątkowe były to dla was spotkania, a my najciekawsze historie opublikujemy i nagrodzimy wyjątkowymi nagrodami.

Akcja „Miłość to spotkania”

Zadanie konkursowe: Prześlij do nas historię twojego wyjątkowego spotkania z drugim człowiekiem. Spotkania, które na zawsze zapadło w twojej pamięci i wpisuje się w hasło naszej akcji, że miłość to spotkania. To dzięki spotkaniom z drugim człowiekiem odkrywamy najpiękniejsze emocje i uczucia, doświadczamy silnych wzruszeń i wyciągamy lekcję na całe życie.

List przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl z dopiskiem „Miłość to spotkania”.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyłonimy 11 lauretów naszej akcji, którzy otrzymają następujące nagrody:

Nagrody:

3 x zestaw od marki AVENE

1) zestaw Xera Calm A.D baume, Xera Calm A.D  Olejek + woda termalna

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

2) zestaw kosmetyków z linii PhysioLift (emulsja na dzień, balsam na noc oraz preparat pod oczy)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

3) zestaw Triacneal Expert, żel Cleanance do mycia, płyn micelarny Cleanane

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

AVENE NOWE LOGO 2016

1 x voucher o wartości 1.000 PLN do zrealizowania na poczet rezerwacji domu wakacyjnego z oferty NOVASOL*

f6e076_ec56b491f4584131a954dfc9ce8e4670

domz basensem głowne

Za najciekawszą i najpiękniej opowiedzianą historię spotkania: 1 x voucher r o wartości 1.000 PLN do zrealizowania na poczet rezerwacji domu wakacyjnego z oferty NOVASOL do końca 2017 roku.

Od marki Gynauxil 3 x zestaw składający się z: Plusssz Kobieta, Witamina D3, Elektrolity, Magnez

Gynauxil

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

3 x zestaw PROVAG składający się ze skórzanej kosmetyczki, żelu, emulsji i ręcznika do higieny intymnej

PR_08012016_bwizualizacja_provag_ręcznik

1 x piękna torba O bag viola

logo O bag 2016 (1)

 

obag viola

Fot. Materiały prasowe

 

 

Czas trwania akcji od 15 sierpnia 2016 roku do 15 września 2016 roku.

REGULAMIN AKCJI znajdziecie TUTAJ.


*Voucher o wartości 1.000 PLN do zrealizowania na poczet rezerwacji domu wakacyjnego z oferty NOVASOL do końca 2017 roku.

Szczegóły: Nagroda może zostać zrealizowana w ramach jednej rezerwacji, z terminem wyjazdu, którego koniec przypada najpóźniej na dzień 31.12.2017. Nagroda nie obejmuje nie wliczonych w cenę najmu kosztów dodatkowych oraz dojazdu na miejsce i nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.