Go to content

Nie taka zima straszna, jakby się nam wydawało. Dlatego korzystaj z jej uroków

Mat. prasowe

Nie wierzę, że nie ma osoby, która powiedziałaby: „nie lubię zimy”, kiedy przed nią widok rozpościera się widok ośnieżonych szczytów, błękitnego nieba, a pogoda tylko zachęca do wędrówek, zjazdów na nartach.

Tak, już widzę te wymówki:

– że na nartach nie jeżdżę

więc może czas najwyższy chociaż spróbować. Człowiek, aby się rozwijać powinien co jakiś czas robić jedną nową rzecz. Zima jest do tego doskonała okazją. Spróbować zawsze można, w końcu lepiej zrobić, a nie żałować, że się nie zrobiło.

– że gdzie ten śnieg

no fakt, nasza polska zima nas śniegiem nie rozpieszcza, a jak już posypie, to zimowe uzdrowiska pękają w szwach, zresztą stoki narciarskie też. Ale kto powiedział, że podziwiać zimę trzeba tylko w Polsce. Już w Austrii, Szwajcarii lub ciut dalej we Włoszech można korzystać w wielokilometrowych tras i podziwiać przepiękne widoki, a także nierzadko cieszyć się zimowym słońcem.

– że drogo

jak się chce jechać drogo, to bardzo proszę, ale od czego jest nasza pomysłowość i… internet. Na narty za granice do najpiękniejszych ośrodków narciarskich można pojechać za naprawdę nieduże pieniądze. I to wcale nie do hotelu.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Jak to? Marzysz o dniu pełnym aktywności, kiedy rankiem nie wzywa cię śniadaniowy budzik w hotelu, a wieczorem można by było rodzinnie i intymnie zasiąść przy kominku pijąc grzane wino? To naprawdę jest możliwe bardziej, niż ci się wydaje. W ofercie firmy NOVASOL znajdują się domki do wynajęcia w Austrii, Włoszech i Szwajcarii, z których okien podziwiać będziemy mogli przepiękne widoki towarzystwie rodziny, przyjaciół, czy znajomych, których zdecydujemy się zabrać na tę zimową przygodę.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Ale nie samymi widokami człowiek żyje. W przypadku większości ofert domów do wynajęcia, wyciąg narciarski znajduje się do kilkuset metrów od naszej kwatery, a więc w butach narciarskich, bez zbędnego pokonywania kilometrów autem, można wyjść i już cieszyć się świetnie przygotowanymi zjazdowymi trasami. Według własnych potrzeb i wygody planować dzień – posiłki, zwiedzanie, jeżdżenia na nartach. Nic nas nie ogranicza, tak, jak nic nie ogranicza widoku ze szczytów tras.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Nadal nie wierzycie, że to możliwe? Otóż mam przyjaciół – małżeństwo nauczycieli z dwójką dzieci. Oni jeszcze dwa lata temu nie mieli pojęcia o jeżdżeniu na nartach, ale bardzo chcieli spróbować. U udało się. Dziś po raz kolejny wyjeżdżają całą rodziną z przyjaciółmi do Włoch wynajmując dom, a ceny – uwierzcie bywają o wiele niższe niż te w Polsce, za to warunki narciarskie i pogodowe cudowne. Można? Można, trzeba tylko chcieć, znać swoje finansowe możliwości i znaleźć ofertę na naszą kieszeń. Uwaga, możecie być zaskoczeni tym co w ofercie NOVASOL znajdziecie.

To jak? Skorzystacie jeszcze z zimowych atrakcji?

Mat. prasowe

Mat. prasowe